Aliexpress sipariş onaylanmadı ama para çekti!

Dostum Aliexpress'in anında iadesi yok. Trendyol gibi düşünme bunu. Bankanıza bağlı iade süresi. Bankanıza para iletilmiştir.
Hocam o konuyu anladım ama yine de orada iade edileceğine dair bir şey yazması gerekmiyor mu? Aliexpress hiç ödeme aldığını da göstermiyor.

Mobil uygulamada hesabım bölümünden ulaşılanı diyordum. Hiç kullanmadım, bot mu değil mi bilmiyorum.
Her ikisinde de bot çıkıyor hocam. Hala ulaşamadım. Sürekli en başa sarıyor.
Bu durumda iade maili atılır. Sonra bankadan takibi kullanıcı yapar.
Aynen bende bundan bahsediyorum işte. Siparişlerim bölümünde sanki sadece sepete eklemişimde vazgeçmişim gibi görünüyor. Hiçbir ödeme girdisi yok. İade edilecek tutar ne o bile yok.
Sorunum hala devam ediyor, ne yapmam lazım?
.

Son düzenleme:
1 Hafta sonra gelir. Büyük ihtimal kuponla aldınız sisteme yakalandınız. Eğer kuponla sipariş verdiyseniz önce WebMoney seçip sonra ödeme yapın.
Merhaba aynı durumdan muzdaribim şu an. Sizinle iletişime geçmem mümkün mü siteyi kullanmayı pek bilmiyorum
@reddline bakabilir misiniz :(

Son düzenleme:
Açtım simdi
30-40 kere kuponla alışveriş yaptığımdan biliyordum. Ya IP'den yada adresten yakalandın. Böyle durumlarda sepet aşamasında WebMoney ödeme yöntemin seç niye dersen banlı olup olmadığını anlarsın. Aliexpresse geri döner Pay Now yaparsın.
Hocam ben sorunumu hallettim de kuponu tekrar nasıl kullanabileceğimiz hakkında ipucu verebilir misiniz? Örneğin kartımdan sanal kart oluşturup kullanabilir miyim yoksa yine yakalanır miyim?

Son düzenleme:
Her ikisinde de bot çıkıyor hocam. Hala ulaşamadım. Sürekli en başa sarıyor.

Aynen bende bundan bahsediyorum işte. Siparişlerim bölümünde sanki sadece sepete eklemişimde vazgeçmişim gibi görünüyor. Hiçbir ödeme girdisi yok. İade edilecek tutar ne o bile yok.
Sorunum hala devam ediyor, ne yapmam lazım?

Merhaba, aynı sorun bende de var sizin iade oldu mu?

Geri
Yukarı