AliExpress siparişi gelmiyor

BulgarUmut

Hectopat
Yer
İstanbul
Dostlar AliExpress'ten bir bisiklet parrçası verdim. En son güncelleme 2 Aralıkta yapılmış. Ürün şu an Türkiye'de ve PTT'ye teslim edilmesi lazım ancak hala edilmedi. Diyorum ki taşıma sırasında bir yerde mi unutuldu acaba? Ürünü geçen hafta cuma sipariş verdim. Sizce iade talebi oluşturayım mı?

1701935639819.png

Dostlar AliExpress'ten bir bisiklet parrçası verdim. En son güncelleme 2 Aralıkta yapılmış. Ürün şu an Türkiye'de ve PTT'ye teslim edilmesi lazım ancak hala edilmedi. Diyorum ki taşıma sırasında bir yerde mi unutuldu acaba? Ürünü geçen hafta cuma sipariş verdim. Sizce iade talebi oluşturayım mı?

Eki Görüntüle 2044089

Takip kodunu PTT Gönderi Takip sayfasından kontrol ettiniz mi?

Eki Görüntüle 2044089
Merak etmeyin sorun yok, Cuma gunu almissiniz onumuzdeki hafta en gec gelir, buyuk ihtimalle bu hafta gelir.

Ürün daha PTT'ye verilmedi.

Ben şu ana kadar paket Türkiye'ye girdikten sonra bu sayfa üzerinden adım adım takip edebiliyordum. Gümrüğe verildi, torba açıldı, yok gümrük işlemleri tamamlandı vs vs gibi. Ama hiçbir şey çıkmıyorsa PTT takip sayfasında kodu girince, halen geliş kaydı yapılmamış demektir, yoğunluk vardır gelen depodadır.

Normalde 10-15 günü göze almak lazım toplamda elinize ulaşması için.

Geri
Yukarı