AliExpress siparişi ne kadar sürede gümrükten çıkar?

ilaydakgn

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlar AliExpress'den aynı zamanda aynı mağazadan ikisini bir ödeyerek 2 adet ürün sipariş verdim. İkiside neredeyse aynı şey. Biri gümrüğe girdi çıktı şehrime geldi biri hala bekletiliyor bu konu hakkında beni bilgilendirebilecek biri var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-04-15-00-43-604_com.ptt.jpg
    Screenshot_2021-11-04-15-00-43-604_com.ptt.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_2021-11-04-15-00-37-315_com.ptt.jpg
    Screenshot_2021-11-04-15-00-37-315_com.ptt.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 56
24 Ekim Pazar akşamı sipariş ettiğim 2 ürün 3 Kasın Çarşamba sabahı teslim edildi en son. Daha önceki alışverişlerimde ise 20 ila 50 günü bulanlar oluyordu hatta bazen hiç gelmiyordu. Sistemleri karışık, Türkiye'deki teslimatı daha da karışık. Belki ürünün biri gümrüğe diğerinden önce geliyor ve hemen geçiyor, diğeri ise ya geç geliyor ya incelemeye alınabiliyor. O yüzden net konuşabilmek zor bu konularda.

Arkadaşlar şu an Google üzerinden baktığımda gümrükten çıktığını gördüm cevaplarınız için teşekkür ederim :) bir sorum da gümrükten çıktıktan sonra gelmesi ne kadar sürüyor acaba bu konuda bilgisi olan var mı? :) Şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-04-15-17-19-204_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-04-15-17-19-204_com.android.chrome.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar şu an Google üzerinden baktığımda gümrükten çıktığını gördüm cevaplarınız için teşekkür ederim :) bir sorum da gümrükten çıktıktan sonra gelmesi ne kadar sürüyor acaba bu konuda bilgisi olan var mı? :) Şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için
Maalesef bir süre de onun için beklersiniz. PTT çok ağır çalışıyor. Torbadan sonra size ulaşması bir haftayı bulabilir.

Biri geldi yazmışsınız. Zaten biliyor olmanız gerekmiyor mu gümrükten geçince ne kadar sürede geleceğini ?

Yeni konular

Geri
Yukarı