AliExpress siparişim bitmiş gözüküyor

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İki gün önce yaklaşık 12-13TL'ye yeni kullanıcı bonusu ile 5 metre RGB LED sipariş ettim, fakat şu anda baktığımda sipariş "finished" yani bitmiş gözüküyor, bu ne demek iptal mi oldu sipariş? İptal olduysa kart sahibine neden bildirim gelmedi? (konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim baktım ama nereye açacağıma karar veremedim.)

1635357959727.png

Detay görüntüle deyip bakabilirsiniz neden kapandi büyük ihtimal güvenlik nedeniyle kapanmiş olabilir. Genellikle çok fazla yeni hesap açilinca iptal edebiliyor güvenlik nedeniyle saticida iptal etmiş olabilir.

Son düzenleme:
Kargoya verilmiş miydi?
Benim kargoya verilecek diye gözüktü sonra iptal edildi aynı şekilde. Aynı telefon ve kimlik üzerinden yeni hesap açtığım için olabilir mi?
Satıcı fazla indirim olduğu için iptal edecekse indirimin anlamı nedir ?
Benim kargoya verilecek diye gözüktü sonra iptal edildi aynı şekilde. Aynı telefon ve kimlik üzerinden yeni hesap açtığım için olabilir mi?
Farklı kimlik ve telefon numarası ile yeni kayıt oldum. Ödemeyi de farklı kart ile gerçekleştirdim. Siparişim iptal olmadı hala.

Son düzenleme:

Farklı kimlik ve telefon numarası ile yeni kayıt oldum. Ödemeyi de farklı kart ile gerçekleştirdim. Siparişim iptal olmadı hala.
İnşallah iptal olmaz.

Geri
Yukarı