AliExpress siparişleri iptal ediyor

Makaleler
3
Yer
Mersin
Bu ay içerisinde 1 hafta arayla uygulama üzerinden 2 adet siparişim oldu ve siparişlerin akibetine bakarken iptal edilmiş olduklarını fark ettim. Canlı destekten yardım alayım dedim meğer botmuş sürekli link atıp durdu. İndirim kuponu olmadan tekrar almayı dene falan yazıyordu da uğraşmadım. Uygulamaya bağladığım farklı bir hesaptı ama başka bir alışverişimde kullanmış olduğum kartı kullandım yine. Farklı hesap diye mi oldu acaba bu durum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız kodlar ile ilgili olabilir ya da farklı hesapta aynı kartı kullandığınızdan dolayı güvenlik amaçlı iptal etmiştir.

Kullandığınız kodlar ile ilgili olabilir ya da farklı hesapta aynı kartı kullandığınızdan dolayı güvenlik amaçlı iptal etmiştir.
Satıcıya şöyle bir mesaj göndermişler

We can't process your order at this time due to potential security reasons. All payments made (except fees and charges made to third parties) will be returned to your account. Please double check if any suspicious activity has occurred and try to place the order again.

Banka/kredi kartının farklı hesapta da kayıtlı olmasından kaynaklanıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı