AliExpress siparişlerimi kapatıyor

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
78 lira verdikleri kupondan aldım daha sonra sipariş verdim para karttan çekildi 1 saat sonra sipariş iptal oldu. Kardeşimin siparişi de aynı şekilde iptal edildi. Aliexpress kart bilgilerini almak için bizi oyuna mı getiriyor yoksa? Çektikleri 160 lira da hesabıma iade edilmedi.
1610962553359.png

Merhaba bende de aynısı oldu. Farklı hesaptan aynı kredi kartı ile almıştım. Güvenlik nedeniyle iptal edildi. Parayı karttan çekti. Artık ne zaman iade ederler bilmiyorum.

Aynı karttan yeni hesap açıp aldıysanız iptal olur veya aynı cihaz üzerinden yeni hesap açıp aldıysanız yine iptal olur. Hatta yeni hesap üzerinden kupon ile daha önce kullandığınız bir adrese alırsanız yine iptal olabiliyor. Yazdıklarım yeni hesap kuponları için geçerli.

Aynı karttan yeni hesap açıp aldıysanız iptal olur veya aynı cihaz üzerinden yeni hesap açıp aldıysanız yine iptal olur. Hatta yeni hesap üzerinden kupon ile daha önce kullandığınız bir adrese alırsanız yine iptal olabiliyor. Yazdıklarım yeni hesap kuponları için geçerli.
Profilimde detaylı bir şekilde anlattığım bir konu var ona göz atabilirseniz iyi olur. Uzun zamandır Aliexpress'ten siparişim olmadığı için çok detaylı bilmiyorum bu iade durumunu.
Aliexpress ödül kardeşliği sonrası ödeme sorunları

Profilimde detaylı bir şekilde anlattığım bir konu var ona göz atabilirseniz iyi olur. Uzun zamandır Aliexpress'ten siparişim olmadığı için çok detaylı bilmiyorum bu iade durumunu.
Aliexpress ödül kardeşliği sonrası ödeme sorunları

Hocam desteğe yazın onlar söyler neden iptal olduğunu. İade ederler ama süresi değişiyor. Benim de çok siparişim iptal oldu ama iadesini aldım hepsini. Sizin durum adresten olmuş gibi.

Hocam desteğe yazın onlar söyler neden iptal olduğunu. İade ederler ama süresi değişiyor. Benim de çok siparişim iptal oldu ama iadesini aldım hepsini. Sizin durum adresten olmuş gibi.
Hocam adresler de farklı. İade edilir elbet fakat bir siparişim problemli görünüyor para hesaptan çekildi ama iade edileceğine dair bir şey yok ortada onu da diğer konuda açıklamıştım.
1 hafta sonra ücretler iade edildi. Kuponun son gününde aynı karttan tekrar ürün aldım bu defa problem yaşamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı