AliExpress "Teslimat başarısız" diyor

Adres girmemişler kafayı sıyırmak üzereyim.

Dosya Ekleri

• MENTAL ÇÖKÜNTÜ.jpg
    MENTAL ÇÖKÜNTÜ.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 90
Adres girmemişler kafayı sıyırmak üzereyim.
Tamam gümrükte sıkıntı yok. Adresi
02124655519 arayarak bildirin. (UKİM’dir kendisi. Hafta içi 9:30-16:45 arasında çalışıyorlar ve tembeller biraz.)
Yada [email protected] gönderin.
@navdir İşlem geçmişini çeker misin bakayım.
Benim yeni siparişimde de PTT sitesinde adres bilgisi yazmıyor. Ama son sürat ilçeme yaklaşıyor. Adres yazıyor olabilir gönderinde.

Son düzenleme:
Tamam gümrükte sıkıntı yok. Adresi
02124655519 arayarak bildirin. (UKİM’dir kendisi. Hafta içi 9:30-16:45 arasında çalışıyorlar ve tembeller biraz.)
Yada [email protected] gönderin.
@navdir İşlem geçmişini çeker misin bakayım.
Benim yeni siparişimde de PTT sitesinde adres bilgisi yazmıyor. Ama son sürat ilçeme yaklaşıyor. Adres yazıyor olabilir gönderinde.
İşlem geçmişini nereden göreceğim? Şu an mobildeyim.

Üründe bir sıkıntı görünmüyor. Adres de doğru ki Kayseri'ye gönderiyorlar. Yine de arayıp sorun şubeye.

Üründe bir sıkıntı görünmüyor. Adres de doğru ki Kayseri'ye gönderiyorlar. Yine de arayıp sorun şubeye.
Şubeyi 6 kere kendi telefonumdan aradıktan sonra çalmadan meşgule attılar. Farklı bir telefonla arayıp kontrol ettim. Paketin ülkeye geldiğini ve birkaç gün içinde gerekli yere ulaşacağını söylediler. Size de çok teşekkür ederim. Bir güncelleme olursa buraya yazarım.

Şunu ekleyeyim, bende teslimat başarısız yazınca dispute açıp kazanmıştım. Parayı iade ettiler, ürün de garip bir şekilde bana geldi.
Tabii olan satıcıya oluyor. Ben pek umursamadım ve bedava ürün sahibi oldum.

Durum güncellemesi: Bugün okuldan sonra çıkıp PTT şubesinden paketimi aldım. Şu anda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Hepinize çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı