Aliexpress Türkiye barkodu gelmedi

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Aliexpress'den kulaklık sipariş etmiştim şu an ürün şehrimdeki PTT'de duruyor. Bugün almak için gittim takip bilgisini söyledim böyle bir ürün kodu yok hala gümrükte olabilir diyor ama PTT'nin kargo takip sitesinde "köy dağıtımına tabii bekliyor"bekliyor diyor bu Türkiye barkodunu nasıl alabilirim?
Not: Saat 16.50 de gittim yani PTT'nin kapanmasına 10 dakika vardı başından savmak için demiş olabilir mi?

3 ay doldu, led siparişi vermiştim hala Çin 'deki havalimanında bekletiliyor kargon. Bu kadar uzun sürüyor mu normalde bu işler? 1 hafta sonra aliexpress ürün dosyamı kapatacak zaman aşımı diye.

3 ay doldu, led siparişi vermiştim hala Çin 'deki havalimanında bekletiliyor kargon. Bu kadar uzun sürüyor mu normalde bu işler? 1 hafta sonra aliexpress ürün dosyamı kapatacak zaman aşımı diye.
ben cumartesi günü sipariş vermiştim pazartesi günü kargoya verildi satıcıdan satıcıya değişiyor tavsiyem direk dispute aç paranı riske atma paran gelince başka bir satıcıdan sipariş et aldığın ürünü
Evet olabilir takipli kargomu sorduğumda Türkiye'ye gelmedi demişlerdi ertesi gün kapımdaydı :D
çok değişik bu ptt de çalışanlar :D

ben cumartesi günü sipariş vermiştim pazartesi günü kargoya verildi satıcıdan satıcıya değişiyor tavsiyem direk dispute aç paranı riske atma paran gelince başka bir satıcıdan sipariş et aldığın ürünü

çok değişik bu ptt de çalışanlar :D
Dispute nasıl açılıyor? Bilgi verebilir misiniz?
Açacağım ama böyle bişey yazıyor.
Reminder:Your order should arrive within 35-35 Days, Factors such as delayed logistics and customs clearings may have an impact on the delivery time.
1. If your order does not arrive on 2020-01-23 , you can apply for a refund by opening a dispute.
2. To extend the Buyer Protection for this order, please click here .

Herhalde bu vakte kadar gelmez ise mi aç diyor anlamadım tam olarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı