Aliexpress Ürün Alımı

brod12

Kilopat
Ben aşağıdaki linkte bulunan Sony RM-ADU047 model numaralı kumandayı almak istiyorum ama orada RM-ADU009 da yazıyor satıcının elinde her ikisindende mi var yoksa uyumlu demeyemi çalışıyor? İngilizce olmayınca soramadımda bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
http://www.aliexpress.com/item/Repl..._1&btsid=360cce9f-545a-4c6e-94ea-330d7ef0a931
Repl Remote Control Fit For Sony RM ADU009 147964211 RM ADU047 148713611 AV DVD Home Theater SYSTEM-in Remote Controls from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun hakkında yorum yapamıyacağım ama Aliexpressten alırken geri bildirmlere bak.

Sorunun hakkında yorum yapamıyacağım ama Aliexpressten alırken geri bildirmlere bak.
681 satış yapmış. Bunların %96.5 den olumlu geribildirim almış. Sipariş verdim inşallah bir sıkıntı çıkmaz. Ayrıca uyarın için teşekkürler ederim. İnternette araştırıp rehber videoları izledikten sonra siparişi verdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı