AliExpress X99 anakart önerisi

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  

1700466762884.png

Burada yazandan ekstra bir ücret ödeniyor mu? Sorun yaşama ihtimalim var mı? Yaşarsam eğer ücreti geri alabiliyor muyum? Ona göre sipariş edeceğim de.

Daha mantıklı olan bir anakart varsa fiyatı modeli daha iyi dediğiniz onu da tercih edebilirim. Aslında işlemci elimde var fakat böyle uygun geldiği için seçmiştim.

Bu üründe dikkatimi çekti sorun yaşatır mı?

İdare etmelikten kastınız ne oluyor tam olarak?
Anakart butce odakli tasarlandigi icin guc elemanlarinin yerlesimi ve sogutmasi zayif baktigin uzere basit bir blok var sadece. Bu tur yuksek guc tuketimli islemcilerle bu tur donanimlar kullanilir ama dedigim gibi idare eder olur da sinirlari zorlamak istersin yetersiz kalir.

Anakart bütçe odakli tasarlandigi icin guc elemanlarinin yerlesimi ve sogutmasi zayif baktigin uzere basit bir blok var sadece. Bu tur yuksek guc tuketimli islemcilerle bu tur donanimlar kullanilir ama dedigim gibi idare eder olur da sinirlari zorlamak istersin yetersiz kalir.

Zaten çok aşırı zorlayacağımı düşünmüyorum en fazla ne olabilir ki :D

MOSFET soğutmasına bakmamışım siz dedikten sonra anladım dediğinizi. Eğer aynı tırnaklara sahip daha iyi soğutma bloğu bulursam muhtemelen oda iş görecektir bence. Ama açıkçası şu an için olması benim için daha iyi.

@Setsuna Yuki eğer sorun olmayacağını düşünüyorsanız sipariş vereceğim çift CPU'lu olan anakarttan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı