Aliexpress'de Satılan Termal Macunlar Orijinal mi?

Rules1232

Decapat
Arkadaşlar Aliexpress’te dolaşırken 2 farklı termal macun gördüm. Birisi Arctic markasının MX-2 modeli gayet olumlu yorumlar almış, diğeri ise tam olarak markası bile olmayan fakat ısı iletkenliği 11.0w/m-k olan bir macun. Arctic MX-2 nin bile ısı iletkenliği 5.65w/m-k gibi bir şey. Fiyatları aynı hatta arctic 5TL kadar daha pahalı. Sizce iletkenliği daha yüksek olan gerçek midir?

TRY 25.10 15% İndirim | Termal Macun Gres HY-A9 Silikon Nano Aşırı Performans 11 W/m-k CPU GPU Overclock Oyun Kullanıcı

3 Turk olumlu geri bildirim yapmis. Ozelliklerde birazcik oynama olabilir. Eger saticiyla iletisime gecerseniz bence orijinal olup olmadigini ogrenebilirsiniz.

3 Turk olumlu geri bildirim yapmis. Ozelliklerde birazcik oynama olabilir. Eger saticiyla iletisime gecerseniz bence orijinal olup olmadigini ogrenebilirsiniz.
Anladım. Bir sorayım satıcıya. Eğer gerçekten dendiği gibiyse almayı düşünüyorum ama aklıma birşey takıldı ve şimdi farkettim. Silikon macun denmiş silikon ile normal termal macunun farkı nedir biliyormusunuz?
Yazan iletkenlik değerleri gerçek değildir, bilindik olanı alın.
Banada çok inandırıcı gelmedi. Peki GD-900 macununu önerirmisiniz? Arctic MX-4 ile aynı hatta bir tık daha iyi diyorlar Youtube da testleri var sanırım. Tavsiye edermisiniz onu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı