Aliexpress'den Alınan RAM Orijinal midir?

Ben nedense Aliexpress'teki satıcılara TR'deki satıcılardan daha çok güveniyorum. :D birçok ürün aldım oradan. Ucuz ve kaliteliydi hepsi. :D o yüzden gönül rahatlığı ile alabilirsin. Yorumlar da çok iyi.

Ben artık TR'de satılan DDR2 veya DDR3 RAM'lerin Çin'den aldıklarını düşünüyorum. Çünkü resmi olarak Kingston satışını yapmıyor. Bizimkilerinde ne hikmetse kutuları Çin'dekilerle benzer veya aynı.

Ben artık TR'de satılan DDR2 veya DDR3 RAM'lerin Çin'den aldıklarını düşünüyorum. Çünkü resmi olarak Kingston satışını yapmıyor. Bizimkilerinde ne hikmetse kutuları Çin'dekilerle benzer veya aynı.

Çin elektronik ürünlerinin dünya merkezi zaten hocam. TR değil herkes onlardan alıyor. Ve DDR2-3 sıfır olarak Kingston gibi markaların satacağını düşünmüyorum. Çok eski DDR2-3. Ki Linkteki ürünler de kullanılmış zaten, ikinci el.

Çin elektronik ürünlerinin dünya merkezi zaten hocam. TR değil herkes onlardan alıyor. Ve DDR2-3 sıfır olarak Kingston gibi markaların satacağını düşünmüyorum. Çok eski DDR2-3. ki linkteki ürünler de kullanılmış zaten, ikinci el.

Aynen, hocam benim TR'de bunları 0 diye satanlar hakkında fikrimi belirttim. Çinliler bu konuda kullanılmış olduğu belirtiyor. Bizde satanlar sırf ambalajını yırttın geri almam kafasında olduğunu düşünüyorum. Bu fikri okuduğum yorumlar çıkarttım.

Aynen, hocam benim TR'de bunları 0 diye satanlar hakkında fikrimi belirttim. Çinliler bu konuda kullanılmış olduğu belirtiyor. Bizde satanlar sırf ambalajını yırttın geri almam kafasında olduğunu düşünüyorum. Bu fikri okuduğum yorumlar çıkardım.

Ha bizimkiler öyle satar. Hain çok bizim içimiz de. :D

Geri
Yukarı