AliExpress'den ürün alırken T.C. kimlik istiyor

Peynirli yumurta

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, AliExpress'den bir ürün alacaktım ama siparişi verirken T.C. istiyor ancak ben 18 yaşından küçüğüm. Yine de kendi T.C. mi girsem bir sıkıntı olur mu?

Aliexpress bugün bir ürün sipariş edicektim ödeme sayfasına yönlendirdim ve Kart bilgilerimi doğru birşekilde yazdım ve siparişi onayladım hata verdi konuyu anlamadan yine aynı hatayı yaptım yine kart bilgilerimi ve siparişimi onayladım yine hata aldım ve biraz zaman geçince biraz kıl andım ve Mobil bankama girdim kredi kartımdan 2 şekilde aynı rakam ücret çekilmiş ve direk aliexpress müşteri temsilcisine bağlandım sağlıklı bir yazışma olmadı ama azda olsa bir birbirimizi anladık aliexpress müşteri temsilci'side çeviri kullanıyor bende çeviri kullanıyordum oyüzden sağlıklı olmadi sorduğum sorulanlar bazen konudan ayrı ş ı yordu ve en sonunda birbirimizi anladık ve aliexpress müşteri temsilcisi dedi korkmayın lütfen müşteri sizin yanınızda yı z böyle bir sorunla karşılaştığınız için özür dilerim ve para iadeniz kabul edilmiş bankanıza görüşüp ara sıra bankanız aramalısınız ve bize güvenin dedi müşteri temsilcisi ben para geri geli cek mi dedin evet beyefendi hiçbir kuşkunuz olmasın aliexpress güvencesiyle paranız 7 ila 30 gün içinde hesabında olur dedi ben inanmadım bilgili arkadaşlar lütfen yardımcı olsun bana

Geri
Yukarı