AliExpress'te ev adresimi eksik yazdım

Isaac N3wton

Centipat
Dostlar ürünüm şu anda Çin'den Türkiye'ye geliyor ama adresim il ilce mahalle sokak kayıtlı ama apartman adı ve daire numarasını yazmamış bir problem olur mu?

@Umut Nas hocam yardım.

AliExpress burada sana ulaştıracak olan kargo firmasına bilgilerini verdiyse ya sana ulaşırlar eksik bilgileri verirsin, ya da Türkiye'ye geldiği zaman sen arar durumu belirtirsin. En kötü gider şubeden alırsın bir şey olmaz.

AliExpress burada sana ulaştıracak olan kargo firmasına bilgilerini verdiyse ya sana ulaşırlar eksik bilgileri verirsin, ya da Türkiye'ye geldiği zaman sen arar durumu belirtirsin. En kötü gider şubeden alırsın bir şey olmaz.

PTT şubesinden alacağım değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten il, ilçe ve mahalle yazıyorsa o konuma bakan şubeye götürülüyor. Kargocu dağıtıma çıktığında da yakın bir yerde seni arar "Gardaşım aşşa iniver hele şunu verim" der sana arabadan fırlatır gider. Kapıya çıkan kargocu görmedim son 2-3 yıldır :D

Ek olarak Ptt ile gelir muhtemelen, gidip şubeden alman senin için daha mantıklı olur. Adetleridir, bir iki hafta bekletirler şubede kargoyu.

Zaten il, ilçe ve mahalle yazıyorsa o konuma bakan şubeye götürülüyor. Kargocu dağıtıma çıktığında da yakın bir yerde seni arar "gardaşım aşa iniver hele şunu verim" der sana arabadan fırlatır gider. Kapıya çıkan kargocu görmedim son 2-3 yıldır :D

Ek olarak PTT ile gelir muhtemelen, gidip şubeden alman senin için daha mantıklı olur. Adetleridir, bir iki hafta bekletirler şubede kargoyu.

Hocam Türkiye'ye gelsinde razıyım.

Zaten il, ilçe ve mahalle yazıyorsa o konuma bakan şubeye götürülüyor. Kargocu dağıtıma çıktığında da yakın bir yerde seni arar "gardaşım aşa iniver hele şunu verim" der sana arabadan fırlatır gider. Kapıya çıkan kargocu görmedim son 2-3 yıldır :D

Ek olarak PTT ile gelir muhtemelen, gidip şubeden alman senin için daha mantıklı olur. Adetleridir, bir iki hafta bekletirler şubede kargoyu.

Hocam hangi şubeden alacağım emin yakınımdakinden mi yoksa ana bir şubesi mi mevcut.

Hocam hangi şubeden alacağım emin yakınımdakinden mi yoksa ana bir şubesi mi mevcut.
evimin

@Thargkromhocam yardımcı olursanız sevinirim aciliyetim var çünkü

evimin

@Thargkrom

Son düzenleme:

evimin

@Thargkrom
Takip kısmında hangi şubede görünüyorsa oradan alacaksınız. Neden böyle memleket meselesi gibi acele ettiğinizi anlamadım :D

Geri
Yukarı