AliExpress'te satılan 132 TL'lik kulaklık alınır mı?

Preff

Hectopat
Herkese selam AliExpress üzerinde ilk indirim ile alınan Air Pro 6 TWS adında bir kulaklık buldum. Fiyatı 132 TL sizce iyi midir bir sorun çıkartır mı? Tabii ki kaliteli bir şey beklemiyorum fakat nasıldır bilgim yok yardımcı olabilecek var mı?

Link:
Bu tür şeyler alınmaz.Alırsın,yarın çöpe atarsın.

Alması gerekmiş demekki, bütçesi bu olabilir. Bende satmak için alıyorum zaten. Öneriniz yoksa gerisi boş. Kulaklık takma mı diyeceksin adama?
Takma demeyiz,fakat bu tür kulaklıklar patlama risklerine çok açıklar.Bataryalar tam kulak bölümüne denk geliyor,sağır olacağına kulaklık takmasın.Ki zaten ses seviyesi,kalitesi,bass'ı,tizi falan hiçbiri kabul edilebilecek bir seviyede değil.Doğru öneriler yapın.

Alması gerekmiş demekki, bütçesi bu olabilir. Bende satmak için alıyorum zaten. Öneriniz yoksa gerisi boş. Kulaklık takma mı diyeceksin adama?
Boyle bir bütçe ayrılmışsa eğer buna, demek ki çok profesyonel birşey istenmiyor. Kablolu herhangi bir kulaklık iş görecektir o halde. Siz buyurun devam edin bunlardan almaya. Bi gün kulağınızda patlarsa hatırlarsınız o zaman bu mesajımı.

Boyle bir bütçe ayrılmışsa eğer buna, demek ki çok profesyonel birşey istenmiyor. Kablolu herhangi bir kulaklık iş görecektir o halde. Siz buyurun devam edin bunlardan almaya. Bi gün kulağınızda patlarsa hatırlarsınız o zaman bu mesajımı.
Patladığında yazacağım size.

Eğer ki bu fiyat bandında kablolu bir kulaklık öneriniz varsa ona açığım alacağım kişi öyle 7/24 kulaklıkla gezecek birisi değil o yüzden de çok fazlaca paralar verme gereğinde bulunmadım şahsen eğer varsa başka öneriniz açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı