AliExpress'teki USB'nin 8 kuruş olması

22 dolar ürüne kadar 15 lira civarı vergi geliyor.
Bu ürün kasım indirimlerinden ve yeni kullanıcı kuponundan geliyor sadece. 15 lira vergi ödersiniz alsanız, öyle.

Kardeşim sakın alma ben aldım 10 cente vergisiz yurtdışına geldi aldım harbi 2 TB ama USB okuma yazma hızı aşırı düşük 10 MB'lik dosyayı 40 dk da yükledim flaşa.

Kardeşim sakın alma ben aldım 10 cente vergisiz yurtdışına geldi aldım harbi 2 TB ama USB okuma yazma hızı aşırı düşük 10 MB'lik dosyayı 40 dk da yükledim flaşa.

Merhaba Çin'den flash bellek ya da hafıza kartı kesinlikle almayınız. Özellikle yüksek kapasiteli hafıza kartlarının hepsi sahte. Sadece orijinal markalı ürünlerde sıkıntı yaşamazsınız fakat örneğin SanDisk flash bellek aldınız gelen ürünün çakma olma ihtimali çok yüksek. 64 GB olarak aldığınız hafıza kartı 8 GB çıkabiliyor. Sistem 64 gösterse de 8 GB dosya attıktan sonra doluyor bellek.

Daha önce 128 GB SanDisk flash belek aldım ve 14 GB 3D film izlemek istedim. Filmi izlerkden yarıda kaldı. Çünkü filmi içine atmış gösteriyor fakat 8 GB'tan sonrasını atmıyor atmış gösteriyor öyle bir dolandırıcılıkları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı