AliExpress'ten 8BitDo Ultimate C wired alınır mı?

Virtuose

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar AliExpress'te ilk sipariş indirimim var. 8BitDo'yu forumda çokca gördüm. Sizce buradan alınır mı?

Arkadaşlar AliExpress'te ilk sipariş indirimim var. 8BitDo'yu forumda çokca gördüm. Sizce buradan alınır mı?

GXT590 bosi ile aynı fiyatta ise GXT590'ı Nays ile Amazon'dan alıp daha erken kullanmayı yeğlerim. Ayrıca ahım şahım çok fark farkları yok. İkisi de önerdiğimiz ürünler.

GXT590 bosi ile aynı fiyatta ise GXT590'ı Nays ile Amazon'dan alıp daha erken kullanmayı yeğlerim. Ayrıca ahım şahım çok fark farkları yok. İkisi de önerdiğimiz ürünler.

Hocam çok büyük oranda Single Player oynuyorum zaten benim için önemli olan rahat olması gamepadin. Şu anda Rampage s-218'di sanırım elimdeki o çok yoruyor mesela

Amazon'da benzer fiyatta olabiliyor bak orayada

Hocam 1100 TL civarında olması lazım orada AliExpress'te 850 TL civarıydı

Hocam çok büyük oranda Single Player oynuyorum zaten benim için önemli olan rahat olması gamepadin. Şu anda Rampage s-218'di sanırım elimdeki o çok yoruyor mesela

Hocam 1100 TL civarında olması lazım orada AliExpress'te 850 TL civarıydı
O zaman wired alınır.

Hocam sizi meşgul ediyorum ama AliExpress'ten yıllardır alişveriş yapmıyorum satıcı puanlar ve sipariş sayısı yüksek bir sıkıntı çıkma ihtimali var mı sizce?

AliExpress eskisi gibi geç getirmiyor. Sıkıntı çıkmaz. Çıkacağını düşünüyorsanız dediğim gibi GXT590 bosi alınabilir.

Geri
Yukarı