Aliexpress'ten alınan klavye gümrükte tutuluyor

NLRezonance

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tam 45 gün önce Aliexpress'ten klavye sipariş etmiştim. Şimdi ise gümrükte tutuluyor lütfen gümrük veya satıcı ile iletişime geçin uyarısı alıyorum. Klavyenin değeri 176TL kargo ve indirim ile toplam fiyat 210TL.

Şu an sipariş edilen neredeyse her şey gümrük te bekletiliyor nedeni bilinmiyor.
Benlik bir sorun yok dediğinize göre. Arkadaşıma sordum fakat dedi ki "geri gönderiyor o*lar".
Şu an sipariş edilen neredeyse her şey gümrük te bekletiliyor nedeni bilinmiyor.
Ayrıca şu an "ithalat izni hatası" yazıyor gönderi durumunda. PTT'nin sitesinden nasıl bakabilirim.

Son düzenleme:
Teşekkürler, AliExpress'i de bitirdiler. Söyleyeceğim hiçbir şey yok.

Bildiğim kadarıyla bir ödeme yapacaksın ek olarak ama net bilgim yok.
Onu biliyorum vergi ödeyeceğimi fakat endişelendiğim nokta şu; geri gitmesinden korkuyorum.
Bildiğim kadarıyla bir ödeme yapacaksın ek olarak ama net bilgim yok.
Onu biliyorum vergi ödeyeceğimi fakat endişelendiğim nokta şu; geri gitmesinden korkuyorum.
Teşekkürler, AliExpress'i de bitirdiler. Söyleyeceğim hiçbir şey yok.
Anlayamadım sonsuza kadar mı tutulacak gümrükte.

Son düzenleme:
Aynısı banada oldu. Bende de gümrükte tutuluyor yazıyordu. Kulaklık almıştım. Korona nedeniyle 60 günde geldi. 4-5 gün gümrükte kaldı sonra ptt'ye verildi. Sıkıntı yok geri felen göndermiyorlar.

Her takip sitesi farklı telden çalıyor. Ptt'ye takip kodunuzu yazdığınızda barkod hatalı diyene kadar farklı birkaç siteden takip edin. Ptt'ye geldiğinde oradan çok daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Ben kargoyu bugün teslim aldım yabancı takip sitelerinde hala gümrükte gösteriyor.

Aynısı bana da oldu. Bende de gümrükte tutuluyor yazıyordu. Kulaklık almıştım. Korona nedeniyle 60 günde geldi. 4-5 gün gümrükte kaldı sonra PTT'ye verildi. Sıkıntı yok geri felen göndermiyorlar.

Her takip sitesi farklı telden çalıyor. PTT'ye takip kodunuzu yazdığınızda barkod hatalı diyene kadar farklı birkaç siteden takip edin. PTT'ye geldiğinde oradan çok daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Ben kargoyu bugün teslim aldım yabancı takip sitelerinde hala gümrükte gösteriyor.

PTT'nin sitesinde şu an gümrükte gösteriyor ve gönderim başarısız oldu vs. hiçbir şey göstermiyor. Ama şöyle bir şey var sadece gönderim bilgilerinin kutucukları da yazı var diğer tüm bilgiler boş. Yardımın için teşekkür ederi.

PTT'nin sitesinde şu an gümrükte gösteriyor ve gönderim başarısız oldu vs. hiçbir şey göstermiyor. Ama şöyle bir şey var sadece gönderim bilgilerinin kutucukları da yazı var diğer tüm bilgiler boş. Yardımın için teşekkür ederi.
Merhaba ürünün geldi mi?Ben de yakın zaman da gamepad sipariş ettim tıpa tip aynı şeyler bende de yazıyor.Ptt de dediğin gibi kutular boş.17 si geldi gümrüğe ürün 20 si oldu 3 gündür böyle.Sen siparişini alabildin mi?Ne zaman sonra aldı?Herhangi bir sorun cıktı mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı