AliExpress'ten alışveriş yapılır mı?

Bluer0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3060
Normalde hep Trendyol'dan veya Hepsiburada'dan alışveriş yaparım. AliExpress'i bilmezdim. AliExpress'e kayıt oldum ve inanılmaz ucuz ürünler dikkatimi çekti. Kulaklıklar, klavyeler vs. Bu siteden alışveriş yapsam sıkıntı olur mu? Malım elime gelir mi? Kısaca bilgi verebilir misiniz?(Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum.)

Kulaklık 1 lira diyor, kargo ücretiyle 100-200 lira oluyor. Aynı zamanda oradaki ürünlerin hepsi çok fake duruyor. Yurdumun alışveriş sitesi bile beni dolandırmışken asyalı abilerimizin sitesi pek güven vermiyor.

Ne alacağınıza bağlı.
Bana link verin gelip gelmeyeceğini söyleyeyim :D

Yeni kullanıcı bonusudur onlar :)
Kulaklık 1 lira diyor, kargo ücretiyle 100-200 lira oluyor. Aynı zamanda oradaki ürünlerin hepsi çok fake duruyor. Yurdumun alışveriş sitesi bile beni dolandırmışken asyalı abilerimizin sitesi pek güven vermiyor.

Bazılarında ücretsiz sevkiyat yazıyor ama.

Eğer puanı yüksek bir satıcıdan alışveriş yaparsan herhangi bir sorun olmaz çok fazla alışveriş yaptım şu ana kadar sadece bir kere sorun çıktı önemli olan şey satıcının yüksek puanlı olması ve yorumların iyi olması.

Ürünün toplam tutarı 171 TL 44 kuruş.
Ürün gelecektir. Satıcı ve ürün puanı ideal. Satın alırken vergiyi kesecektir :)
1653223071148.png

Onun vergisi var.

Ne değiştiriyor?
Vergi alması daha iyi.

Among Us abimiz haklı, PTT zaten beni korkuturken bir de asyalı siteler daha endişeye sürüklüyor.
Çocukken aldığım oyuncakları farklı yerlere postalamalari ve ürün elime gelmemesi beni uğraştırıyor.

Ürünün toplam tutarı 171 TL 44 kuruş.
Ürün gelecektir. Satıcı ve ürün puanı ideal. Satın alırken vergiyi kesecektir :)
Eki Görüntüle 1396111

Ne değiştiriyor?
Vergi alması daha iyi.

Bende toplam tutar 103 TL olarak gözüküyor sadece teslimat ücreti alıyor vergi ücreti yazmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı