AliExpress'ten bisiklet ürünü alınır mı?

Monsterenergy

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Freerider
Merhaba arkadaşlar AliExpress'ten bisiklet için lastik ve pedal alınır mı? Daha önce alanınız var mı? Fiyatını hak ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence gereksiz, aşırı pahalı bir ürün değiller buradan alın bence.

Vergiler ile buradaki fiyatına denk gelir gibi.

Hayır, hayır hayır hayır hayır hayır hayır hayır hayır ve hayır, çakma ürün satıyorlar orada maalesef, alacaksanız ChainReactionCycles gibi yerlerden alın.

3 yıl önce 30 tl ye ilerisi için fener arkayada yanıp sönen yerlere lazer atan ışık almıştım. Farklı ama neredeyse aynı olan ürünler Türkiye'de iki katı daha pahalıydı

Ayrıca ek olarak Instagram'da Bikeshop'lar var, neredeyse tüm Bikeshop sahiplerini tanıyorum ve arkadaşlarımdır kendisi, @tgbikeshop ve @freerideshoptr aralarında neredeyse disrüptör sayılacak 2 bikeshop'tur ve en güveniliridir.

Ben gidon ve gidon boğazı aldım Wake markaydı gidon boğazı taş gibi ve sorunsuzdu ancak gidonu tutarken dua ederek bunny atardım. O çatırdama sesleri.

Wake gidon alacağıma keşke gidon boğazı alsaydım, patikada kırdım gidonu yine deli şansıyla kurtuldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…