Aliexpress'ten ekran kartı almak

I'm Kwec

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar başlıkta da görmüş olduğunuz üzere Aliexpress'den ekran kartı alacağım. Ürünün fiyatı dışında ne kadar vergi öderim sizce veya başka bir şey ödemem gerekir mi?

Öncelikle merhaba arkadaşlar başlıkta da görmüş olduğunuz üzere Aliexpress'den ekran kartı alacağım. Ürünün fiyatı dışında ne kadar vergi öderim sizce veya başka bir şey ödemem gerekir mi?
1000 liralık ürün 1300 liraya geliyor sanırım vergiyle. Arkadaşların dediği gibi satıcıyla anlaşırsanız bayağı azaltabilirsiniz.

Bu şekilde 2. el kart almak yerine Çin'in yerel denebilecek markalarında 0 kart alman daha doğru olur en azından sorun cıkma ihtimali daha dşük olur aldıktan sonra geri yollamak ya da paranı geri almaya calışmakla uğraşmazsın. Kendi alışveriş yaptığım mağaza For nVIDIA - Shop Cheap For nVIDIA from China For nVIDIA Suppliers at Shenzhen Veineda Technology Co.,Ltd on Aliexpress.com

Kafam çok karışık gerçekten Türkiye'den mi alayım Çin'den mi alayım bilemiyorum. Bir de size Discord üzerinden ulaşabilir miyim? Kwec#6066 eklerseniz hemen dönerim.

Kafam çok karışık gerçekten Türkiye'den mi alayım Çin'den mi alayım bilemiyorum. Bir de size Discord üzerinden ulaşabilir miyim? Kwec#6066 eklerseniz hemen dönerim.

Ben Çin'den alman konusunda tecrübelerime dayanarak yardımcı olmaya çalıştım son karar size kalmış tabii DC kullanmıyorum maalesef. Ve son olarak benim attığım linkden alışveriş yaparsan eğer mağaza kuponlarını alıp kulanmayı unutma birkaç dolar da oradan karın olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı