AliExpress'ten kulaklık alınır mı?

LxnaDelRay

Decapat
Daha fazla  
Olayı başka alana çekiyorsunuz. Çin mallarına itiraz edecekseniz şunu diyebilirsiniz, Çin'den alınan ürünlerin kalite kontrolü yetersiz, ya da kullanılan malzemeler soru işareti o yüzden almayın derseniz evet amenna.

Ama benim en baştan beri itiraz ettiğim konunun SAR değeri sebebiyle zararlı olduğu iddiasına cevap vermek olduğunu mesajlarımı okursanız görürsünüz.

İki konuda aynı yere çıkıyor Çin'den alınan elektronik ürünler sağlığa zarar verebilir.

@chaturanga sanırım attığınız Lenovo kulaklık ile konu sahibin bahsettiği aynı model değil konu sahibinin attığı kulaklığın tasarımı farklı özellikleri hakımda bir fikrim yok.

Ürün Çin markası hocam konu sahibinin paylaştığı sadece üstüne marka basılmış çakma bir ürün.

Orijinal sanmıştım çok iyi indirim diyordum.😕

Maalesef bende orijinal sanmıştım. Hatta 20-30 gün sürebilecek teslimatı bile umursamamıştım, ki ben çok sabırsız biriyim.

AliExpress'te orijinal ürün bulmak biraz zor fakat bu çakmalar bile gayet kaliteliymiş gibi geliyor elinize aldığınızda. Sağlığa zararlarını umursamazsak tabii.

Maalesef bende orijinal sanmıştım. Hatta 20-30 gün sürebilecek teslimatı bile umursamamıştım, ki ben çok sabırsız biriyim.

Ve eğer kulaklığa ihtiyacınız var ise Robeve'nin AirPods modellerine göz atın derim.

İki konuda aynı yere çıkıyor Çin'den alınan elektronik ürünler sağlığa zarar verebilir.

Ürün Çin markası hocam konu sahibinin paylaştığı sadece üstüne marka basılmış çakma bir ürün.

Eksik bilgi, sadece Çin'den değil dünyanın neresinden gelirse gelsin içinde pil olan her cihaz patlayabilir ve sağlığa zarar verebilir. Çin'den gelen kulaklıklar patır patır patlıyor gibi insanların gözünü korkutmayın. Milyonlarca kulaklık satılıyor kaç tanesi patlamış Allah aşkına? :)

Son olarak şunu da ekleyip çıkayım, bir kulaklık bluetooth diye sağlığa zararlı değildir. SAR değeri sebebiyle hele hiç değildir. İspat edilmemiş inançlar üzerinden insanlara korku salmayın yanlış bilgilerle lütfen.

Geri
Yukarı