AliExpress'ten RAM, işlemci ve anakart önerisi

@Arkham Kn1ght YoTube'da yerli ve yabancı kanallardan videolar mevcut. Gidip araştırabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Arkham Kn1ght YoTube'da yerli ve yabancı kanallardan videolar mevcut. Gidip araştırabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video izleyici çekmek amacı ile hazırlanmış bir video. Kartı alan kişi zaten 160TL'ye 1050Ti olmayacağını, satıcının güvenli olmadığını bilir. Ne demek istediğimi anlamamışsın. Her neyse, gereksiz yere uzatıp konuyu amacından saptırmayalım. İyi forumlar.

Çin'den gelen bilgisayar parçalarının çokta güvenilmez olduğunu duymuştum, ayrıca ülkeye giriş sırasında sorun olabileceği durumu da var. Gümrükten neyin geçip neyin geçmeyeceği belli olmuyor ve belirli bir sınır sonrası gümrük vergisi de ekleniyor. Letgo'dan bakabilirsiniz belki işinize yara parçaları bulabilirisiniz. Piyasanın çok çok altında 4 gb ram almıştım, hdd ve mouse aldığımda oldu.

Bu üründe hem çok güçlü bir işlemci olan X5650 ve 16GB'a kadar destekli anakart bulunuyor. Anakart Çin çıkışlı ama bu fiyata ancak böyle uygun olur. Toplam 400TL. Birde 8GB RAM bulurum şimdi, olay tamamdır. Eğer benim önerdiğim parçalar aklınıza yatmadı ise Mehmet hocamın önerdiği X3440 tabanlı parçaları da alabilirsiniz. @Mehmet Halis hocam isminizi değiştirmişsiniz ilk başta çıkaramadım.
Anakart ve işlemci:
Evet bir süre bu şekilde takılmak istiyorum. Attığın link çok hoşmuş benim kafama yattı. Ayrıca diğer arkadaşlara söylüyorum eğer Çinden ürün getirtmek bu kadar sıkıntılı olsaydı inanın bu kadar satış elde edilmezdi. Kaliteli ve işini bilen bir yerden alışveriş yaparsanız sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

X3440 işlemci
P7p55 LX Anakart
6 Borulu Alseye 3 fanlı rgb soğutucu
Kllisre 4x2 1600 mhz ram
Mosfet sogutucu
Yukarıdaki listeyi sipariş ettim 2 3 haftaya gelir bütçen kısıtlı ise bu sistemi kullanabilirsin.
X3440 işlemci
P7p55 LX Anakart
Kllisre 4x2 1600 mhz ram
Mosfet sogutucu
Yukarıdaki listeyi sipariş ettim 2 3 haftaya gelir bütçen kısıtlı ise bu sistemi kullanabilirsin.
Fiyatlarını da yazayım,
İşlemci 100 TL,
Anakart 370 TL,
İşlemci soğutucu 142 TL,
Ram 200 TL,
Mosfet sogutucu 5 TL

X3440 işlemci
P7p55 LX Anakart
Kllisre 4x2 1600 mhz ram
Mosfet sogutucu

Fiyatlarını da yazayım,
İşlemci 100 TL,
Anakart 370 TL,
İşlemci soğutucu 142 TL,
Ram 200 TL,
Mosfet sogutucu 5 TL
Naptınız hocam sisteminizden memnun musunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı