Aliexpress'ten sistem toplama

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, arkadaşlar birkaç gün önce bu videoyu gördüm ve aklıma yattı ama ürünler Aliexpress'ten geliyor. Dayımla konuştuğumda ürün bozuk gelirse muhatabın olmaz dedi. Bu durumdan ben de işkillendim ama galiba aldığı yerler güvenilir size sorayım dedim. Bu ürünlerde sorun yaşar mıyım dostlar bilgisayar parçalarını takmayı biliyorum zaten. Veya başka öneriniz varsa düşüncelerinize açığım.

Bir süre beklersen bende almayı düşünüyorum. O zaman yorumumu söylerim. :D Ama mantıklı Aliexpress'ten almak.

Dostum fake gpu çıkma ihtimali var onu geçtim bozuk çıkabilir en az 1 ay bekliyorsun benim 2 kargom kayboldu yoklar ortada kaç kez rezil oldum 2.el parçaları letgo sahibinden gibi sitelerden ölü fiyatlara alarak topluyabilirsin

Aldın mı? Kanka.

Laptopu satamadım ki alayım. Klavyede de bozuk bazı tuşlar var. Satmam biraz zor olacak gibi. O yüzden Aliexpress'ten almam geç olabilir. 11.11'de indirime girerse belki o zaman kendi cebimden alabilirim.

Ek olarak yeni işlemciler buldum ucuza. i5-i7. Mühendis sürümü diye. Onlara da bakabilirsin.

Laptopu satamadım ki alayım. Klavyede de bozuk bazı tuşlar var. Satmam biraz zor olacak gibi. O yüzden Aliexpress'ten almam geç olabilir. 11.11'de indirime girerse belki o zaman kendi cebimden verebilirim.

Ek olarak yeni işlemciler buldum ucuza. i5-i7. Mühendis sürümü diye. Onlara da bakabilirsin.
Bu işlemcilerden daha güçlü olduğunu mu düşünüyorsun.

Geri
Yukarı