AliExpress'ten Sıvı Soğutma Parçası Önerisi

Weks

Centipat
Daha fazla  
2 Tane Corsair HD 120 Fan'ım bulunmakta. Aklıma hava soğutma yerine sıvı soğutma alıp overclock yapmak geldi. Hem ileride sıvı soğutma almam gerekmiyecek. Türkiye'de sıvı soğutma hazır fanlı şeklinde satıldığı için ben parça parça alıp ben de bulunan fanları takmak istiyorum. Almam gereken parçaları bilmiyorum. Fan hariç almam gereken 240MM sıvı soğutma parçalarını söyler misiniz? Fan hariç 450TL gibi bir bütçem var. Mesela alttaki işimi görür mü?
TRY 340.30 19%OFF | Pc işlemci overclock su soğutma sistemi seti 240B radyatör + Sc600 pompası + 190Mm tankı + 2M tüp + Cpu blok toplam uydurma

Son düzenleme:
Kapalı devre, pompa kalitesi ile uzun yıllar hizmet verecek hazır kitlere yönelin. Bu tip pompa kalitesi ne olduğu bilinmeyen ürünlerden uzak durunuz. İlla hevesim var diyorsanız, ikinci elde kalitesi ile öne çıkan marka/modellere yönelin. Yine de, Çin'li firmaların maliyetinin 3/4 katı olacaktır. Hevesinizi kıracağım, gerçekler bu yönde :)

Kapalı devre, pompa kalitesi ile uzun yıllar hizmet verecek hazır kitlere yönelin. Bu tip pompa kalitesi ne olduğu bilinmeyen ürünlerden uzak durunuz. İlla hevesim var diyorsanız, ikinci elde kalitesi ile öne çıkan marka/modellere yönelin. Yine de, Çin'li firmaların maliyetinin 3/4 katı olacaktır. Hevesinizi kıracağım, gerçekler bu yönde :)
Önerebileceğiniz herhangi bir yer veya birşey var mı?
İşinizi görecektir.
Hava soğutmadan daha iyi olacak mıdır sizce? Arctic Esports 34 Duo veya bunu gibi bir şey alacağım.

Neredeyse tüm teknoloji site forumlarında, ikinci elleri var. Asıl ağırlık ise, her zamanki gibi sahibinden.com'da. Arama butonuna sıvı soğutma yazman kafi, o bulur. Kapalı devre al bak keyfine, oda ciddi iş yapıyor. Ve görseli de ciddi güzel duruyor.

Ekran kartını işin içine katmayacaksan öyle bir sisteme gerek yok, yukarıda atılan CM ML240 gayet iyi soğutucu riske girmeye değmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı