AliExpress'ten ürün alınır mı?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam. Az önce klavyeye düşen tozu çıkaracağım ayağına j tuşunu çıkardım ve maalesef çıkarırken key hingeyi kırdım :/ şimdilik şarkı ilerletme tuşu ile değiştirdim fakat kesin çözüm olmadığı için yeni key hinge alacağım. 6.88AU $ 13% OFF|Klavye deÄiÅtirme klavye tuÅ anahtar cap & makas klip & menteÅe Asus Rog Strix Asus 2023 G614 G614J G634| | - AliExpress bu ürünü buldum. Benim cihazım G614jv bu ürün uyumlu mu ve AliExpress'ten ürün alınır mı?

Araştırıyorum hocam.

130tl civarına gelir Vergiler dahil. aynı satıcının diğer ürünlerine de bakabilirsiniz, her türlü modelin var hocam, hemde çok daha uygun fiyata.

Bildiğim kadarıyla hinge çok değişen bir şey değil yani hemen hemen her modelin aynı.

Bu da bir farklı satıcı. 0.76AU $ 93% OFF|ASUS TUF oyun için yedek klavye tuÅ anahtar kap fincan makas klip menteÅe t530 ADOL ZenBook tbook ZenBook ROG Laptop klavye| | - AliExpress

Son düzenleme:
Araştırıyorum hocam.

130TL civarına gelir vergiler dahil. Aynı satıcının diğer ürünlerine de bakabilirsiniz, her türlü modelin var hocam, hem de çok daha uygun fiyata.

Bildiğim kadarıyla hinge çok değişen bir şey değil yani hemen hemen her modelin aynı.

Bu da bir farklı satıcı. 0.76AU $ 93% OFF|ASUS TUF oyun için yedek klavye tuÅ anahtar kap fincan makas klip menteÅe t530 ADOL ZenBook tbook ZenBook ROG Laptop klavye| | - AliExpress

Hocam bazı fotolardaki hinge aynı bazıları farklı. Onu nasıl seçeceğim?

Geri
Yukarı