Aliexpress'ten Ürün Siparişinden Sonra ''Despatched to overseas (Country code: TR)'' Hatası

Protect01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 gün oldu ``Despatched to overseas (Country code: TR)`` diyor anlamıyorum ne diyor?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Teslim edildi değil. Dispatched to overseas (Country Code: TR) demek, deniz aşırı transferi başladı. Gittiği ülke Türkiye demek. Gayet normal bir durum.

Ürün takipli kargo ise hiç endişelenmeyin 1 ay içinde gelecektir. Takipsiz kargo ise 20.günden sonra posta kutunuzu her gün kontrol edin. Kargocunun insafına bağlı olarak kapıya getirir. Ben ne aldıysam hepsini posta kutusuna koydu sığmayan ürünü posta kutusunun üstüne koyuyorlar haberiniz olsun.

Ürün takipli kargo ise hiç endişelenmeyin 1 ay içinde gelecektir. Takipsiz kargo ise 20.günden sonra posta kutunuzu her gün kontrol edin. Kargocunun insafına bağlı olarak kapıya getirir. Ben ne aldıysam hepsini posta kutusuna koydu sığmayan ürünü posta kutusunun üstüne koyuyorlar haberiniz olsun.

Ben sürekli takipsiz alıyorum ve eve geldiğinde mutlaka haberim oluyor. Postacı arıyor telefonla evde olmazsam. Belki lokasyon veya çalışan farklılığından bu durum olmuştur size.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı