Alınabilecek en F/P kırmızı Switch mekanik klavye önerisi

AzpheduS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Kırmızı Switch bir klavye istiyorum ama bütçem çok yok. Alabileceğim en F/P kırmızı Switch kaliteli klavye hangisidir?

Bütçenizi söylemeniz gerekli ama, Gamepower Calypso diyorum.
Bütçem tam olarak belli değil. 500-700 tl arası olarak değişebilir ama.
Ayrıca kulaklığım ve mouseum razer olduğu için klavyemi de razer almak istiyorum ama razerin sarı switchli klavyelerini hiçbir yerde stokta bulamadım.

Bu ürüne bakabilirsiniz. Razer'ın sizin isteklerinize ve bütçesine uygun bir klavyesi yok diye biliyorum.
Aslında Blackwidow V3 TKL için bütçemi biraz daha arttırabilirim ama yeşil switch olduğu için satın almak istemiyorym.

@AzpheduS Razer Yellow Switch olan modeller 2500 TL'den başlıyor. Orange Switch modeller de yaklaşık 1800 TL'den başlıyor. Razer ekosistem dizeceksen ve uygun fiyatlı istiyorsan ya mekanikten vazgeçeceksin (Ornata V2) ya da green switch (BlackWidow V3 / TKL) tercih edeceksin.

@AzpheduS Razer Yellow Switch olan modeller 2500 TL'den başlıyor. Orange Switch modeller de yaklaşık 1800 TL'den başlıyor. Razer ekosistem dizeceksen ve uygun fiyatlı istiyorsan ya mekanikten vazgeçeceksin (Ornata V2) ya da green switch (BlackWidow V3 / TKL) tercih edeceksin.
Blackwidow V3 TKL'ye baktım ama yeşil switch olduğu için almak istemedim. Bütçemi biraz daha bekleyerek zorlayabilirim, benim için sorun yok ama gürültülü olması ailemi rahatsız edebilir.
Yeşil switch sesleri rahatsız edici derecede yüksek mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı