Alınabilecek en iyi vergisiz telefon nedir?

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
Vergi indiriminden yararlanmak için tercih edilebilecek en iyi telefon hangisidir? A34 düşmüyor daha da düşeceğini sanmıyorum, yoksa alınabilecek en iyisi o gibi. Ama bu sefer diğer alternatifler kaçıyor. Öncelikler işlemci gücü, günü zorlanmadan çıkarabilmesi, en kötü 3-4 sene kasmadan rahatlıkla kullanılabilmesi, kameranın patates olmaması gibi şeyler. Telefonda çok fazla ağır oyunlar oynanmayacak günlük işler yapılacak, sosyal medyada, internet üzerinde gezilecek.

A34 ve M34 en iyi ikili bu kategoride. M34 yaklaşık 3 kere düştü Kasım indirimlerinde. Bu ay da düşer diye tahmin ediyorum.

Vergi indiriminden yararlanmak için tercih edilebilecek en iyi telefon hangisidir? A34 düşmüyor daha da düşeceğini sanmıyorum, yoksa alınabilecek en iyisi o gibi. Ama bu sefer diğer alternatifler kaçıyor. Öncelikler işlemci gücü, günü zorlanmadan çıkarabilmesi, en kötü 3-4 sene kasmadan rahatlıkla kullanılabilmesi, kameranın patates olmaması gibi şeyler. Telefonda çok fazla ağır oyunlar oynanmayacak günlük işler yapılacak, sosyal medyada, internet üzerinde gezilecek.
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...rantili-p-HBCV000051HDNY?magaza=EZL TEKNOLOJİ

hic alma daha iyi

Ne OIS var ne 4K desteği. Ve Helio G88 var. A24'de bile G99 varken pek mantıklı gelmedi. Exynos 1280 sanırım bu ikisinden de üstün zaten.

Sebep?
telefonların fiyatları düşük olduğu icin vergiside düşük oluyor cok indirim olmuyor acil değilse indirim bekle ama senin tercihin

Geri
Yukarı