Rehber Alınabilecek ve alınmayacak PS5 modelleri listesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selamlar dün itibari ile bende ps5 satın aldım. Almadan önce satıcıya sor kısmından cfı 12xx sürümü olduğunu teyit ettim. Zaten değilse geri iade ederim. Alacak arkadaşlar mutlaka sorsunlar.

Galiba kazıklanmışım aptal gibi CFI 1016a sürümünü aldım araştırmadan ):

Hayır yapmadın. Şu an için bu sıvı metal akma sorunu sadece bir yalandan ibaret. Konu bu olayı doğrular nitelikle kanıtlara sahip olduğu için açmıştım ama %98 gibi bir kısmı karalamadan ibaret çıktı. Cihazın neredeyse sorunsuz diyebilirim başına bir şey gelmediyse.

Arkadaşlar konuyu maalesef silemiyorlar çünkü konu oldukça uzadığı için silmeye pek el vermiyorlar muhtemelen. Tavsiyem konuyu şu an için bir gelişme olmazsa çok abartmamanız. Konunun silinmesi için destek talebi oluşturacağım.

Şuanda amazonda satılan ‎ IFC-1116B kodlu ps5 alınır mı arkadaşlar ? Bu sürüm hakkında bilgisi olan var mı ?

Şu anda Amazon'da satılan ‎ IFC-1116B kodlu PS5 alınır mı arkadaşlar? Bu sürüm hakkında bilgisi olan var mı?

Gayet güzel bir model fakat konsolun fiyatı nedir?

21900 yazıyor hocam, Vatan Bilgisayar'a baktım orada daha pahalı ama aynı model mi bilmiyorum.

Ürün bu hocam ilk sayfada önerilen veya önerilmeyen kodlar arasında bulamadım. Benim söylediğim Amazon'un kendi kodu mu acaba?

Eurasia garantili olduğu belirtilmiş. Alınabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı