Steam Alınan oyunun parası gelmedi

Syxoen

Centipat
Daha fazla  
Elimde böyle bir fotoğraf var ve böyle bir yazı var. Param gelmeyince Steam Destek'e başvurdum ve bunu gördüm, en yakın zamanda bilgilendirirseniz sevinirim.

resim_2024-04-08_212221492.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladigim kadariyla oyun aldin, sonra iade ettin ama paran, iade kabul oldugu halde halen gelmedi. Paranin banka hesabina gelmesi 2 hafta. Cüzdan'a gelmesi bi kac günü buluyor.

Attigin foto konuyla alakasi yok. 5 dolar hesap kisitlamasiyla alakali. Steam hesabina 5 dolar yatirmadan trade yapamiyon, arkadas ekleyemiyon, vs...

Son düzenleme:
Alınan değil iade edilen oyunun parası gelmedi demeye çalışıyorsunuz galiba.
İade edilen oyun parasının gelmesi bir kaç gün sürüyor, attığınız foto iade ile ilgili değil.

Anlatmaya çalıştığınız şey nedir? Eğer iade ettiyseniz oyunu cüzdana 1 - 3 gün içerisinde, karta iade ettiyseniz 14 iş gününe kadar iade edilecektir. Resimde görülen ise kısıtlamayı açmak için 5 dolar harcamanızı istediği ekran.

Oyun alınca para falan gelmiyor. Siz neden bahsediyorsunuz?

Aga şimdi parayı yatırdım aldım oyunu beğenmedim donanımıda uymuyordu pek iade edeym dedim bekliyorum parayı gelmiyor meğerse böyle bir yere eklenmiş bende geri çekmek istiyorum olmuyor.

Anlatmaya çalıştığınız şey nedir? Eğer iade ettiyseniz oyunu cüzdana 1 - 3 gün içerisinde, karta iade ettiyseniz 14 iş gününe kadar iade edilecektir. Resimde görülen ise kısıtlamayı açmak için 5 dolar harcamanızı istediği ekran.

Assetto Corsa'yı indirimdeyken 2.62 dolara aldım ve param gelmedi araştırdığımda ise böyle bir yere eklenmiş.

Alınan değil iade edilen oyunun parası gelmedi demeye çalışıyorsunuz galiba.
İade edilen oyun parasının gelmesi birkaç gün sürüyor, attığınız fotoğraf iade ile ilgili değil.

Şimdi ben hesabı yeni açtım o yüzden Assetto Corsa aldım ve beğenmedim o yüzden iade edeyim dedim Assetto Corsa'yı 2.63 dolara almıştım o yüzden buraya gitmiş para

Kısıtlamaya eklenmesi gereken para eklenmemiş onu diyor.

Beni açıkladığın için teşekkür ederim.

Aga şimdi parayı yatırdım aldım oyunu beğenmedim donanımıda uymuyordu pek iade edeym dedim bekliyorum parayı gelmiyor meğerse böyle bir yere eklenmiş bende geri çekmek istiyorum olmuyor.

Assetto Corsa'yı indirimdeyken 2.62 dolara aldım ve param gelmedi araştırdığımda ise böyle bir yere eklenmiş.

Şimdi ben hesabı yeni açtım o yüzden Assetto Corsa aldım ve beğenmedim o yüzden iade edeyim dedim Assetto Corsa'yı 2.63 dolara almıştım o yüzden buraya gitmiş para.

Beni açıkladığın için teşekkür ederim.

Yok para cüzdana geri gelmiştir. Bu para harcadığınız para.

Yeni konular

Geri
Yukarı