Alınan Turkcell hattın üstünde Papara hesabının kayıtlı olması normal mi?

581710

Centipat
Makaleler
2
5 ay olmadı babam ile Turkcell'den hat aldık bana. Numarayı herhangi bir yere kaydolmak için kullanmamama rağmen numaranın üstüne Papara hesabı olduğunu öğrendik birkaç hafta önce. Giriş yap kısmına numaramı girince 6 haneli şifre istiyor e-posta ile sıfırla dediğim de ise e-posta ma mesaj gelmiyor. Yani tabii ki benim e postam değil SMS'lerimde de Papara'dan gelen herhangi bir SMS yok. Bunun olması normal mi? Yani sık karşılaşılabilecek bir durum mu?

5 ay olmadı babam ile Turkcell'den hat aldık bana. Numarayı herhangi bir yere kaydolmak için kullanmamama rağmen numaranın üstüne Papara hesabı olduğunu öğrendik birkaç hafta önce. Giriş yap kısmına numaramı girince 6 haneli şifre istiyor e-posta ile sıfırla dediğim de ise e-posta ma mesaj gelmiyor. Yani tabii ki benim e postam değil SMS'lerimde de Papara'dan gelen herhangi bir SMS yok. Bunun olması normal mi? Yani sık karşılaşılabilecek bir durum mu?
Eski hat kullanıcısının papara hesabı vardır. Arayın müşteri hizmetlerini yardımcı olacaklardır size.

Kullandığınız hatlar sıfır değildir hiçbir zaman piyasa da sıfır hat bulamazsınız, hatlar 1 yıl boyunca operatör bünyesinde saklı tutulur sonra satışa çıkarılır eski sahibi uzaylı olsa bile size denk gelebilir şans işi, numara değiştirin veya Papara ile iletişime geçin.

Geri
Yukarı