Alınan ürünlerin fiyatı nasıl?

onarimdukkani

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forum üyeleri AliExpress'ten bazı ürünler aldım. Fiyat bana çok çok uygun geldi bu ürünlerin sahte olup olmadığı gelince belli olacak tabii o parayı bir nevi gözden çıkardım. Aralarından birkaç tanesi düzgün çıksa bile parasını çıkaracak tabii de benim canımı sıkan durum vergi kısmı vergiler bu kadar yüksek olmasa çok daha uyguna gelebilirdi ürünler. Ürünleri inceleyip dönüş yapabilir misiniz rica etsem?
Golfinder 120 GB ssd 76 TL.
Golfinder 120 GB ssd 122 TL.
Tip-c hub çok fonksiyonlu 66 TL.
TWS Pro60 kablosuz Bluetooth kulaklık kulakiçi gürültü Stereo Bluetooth kulaklık 100 TL.
USB 3.0 SATA III sabit Disk kutusu 2.5 inç HDD SSD 62 TL.
8k DisplayPort 1.4 kablo DP uzatma kablosu 101 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatlar çok iyi de niye bu kadar ucuz hocam?

Merhaba değerli forum üyeleri AliExpress'ten bazı ürünler aldım. Fiyat bana çok çok uygun geldi bu ürünlerin sahte olup olmadığı gelince belli olacak tabii o parayı bir nevi gözden çıkardım. Aralarından birkaç tanesi düzgün çıksa bile parasını çıkaracak tabii de benim canımı sıkan durum vergi kısmı vergiler bu kadar yüksek olmasa çok daha uyguna gelebilirdi ürünler. Ürünleri inceleyip dönüş yapabilir misiniz rica etsem?
Golfinder 120 GB ssd 76 TL.
Golfinder 120 GB ssd 122 TL.
Tip-c hub çok fonksiyonlu 66 TL.
TWS Pro60 kablosuz Bluetooth kulaklık kulakiçi gürültü Stereo Bluetooth kulaklık 100 TL.
USB 3.0 SATA III sabit Disk kutusu 2.5 inç HDD SSD 62 TL.
8k DisplayPort 1.4 kablo DP uzatma kablosu 101 TL.

Fiyatlar iyi ama asıl soru kalite.

Yeni konular

Geri
Yukarı