Alınan Windows Key ne işe yarayacak?

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar yazılımbudur üzerinden 95 TL'ye Windows 10 Home Key'i aldım. Az önce etkinleştirdim sorunsuz. Merak ettiğim konu bu Key benim ne işime yarayacak? Eğer Key girmeseydim Windows kullanım sürem kısıtlı mı olacaktı? Benim fark ettiğim bazı kısıtlamalar tema değişikliği falan olmuyordu. Önemli değişiklikler var mı buna benzer?

Önemli güncelleştirmeleri almayacaktınız ve Windows'unuzun özellikleri kısıtlı kalacaktı. Sürekli sağ altta duran etkinleştir yazısı da cabası.

Kişiselleştirme özellikle kapalı olacaktı.-Arka planı herhangi bir fotoğrafa sağ tıklayıp masaüstü arkaplan olarak ayarla diye değistirebilirdiniz.- Altta duran etkinleştir yazısı ve hatırladığım kadarıyla başka yok. Güncellemeleri yine alıyorsunuz.

Kişiselleştirme özellikle kapalı olacaktı.-Arka planı herhangi bir fotoğrafa sağ tıklayıp masaüstü arkaplan olarak ayarla diye değistirebilirdiniz.- Altta duran etkinleştir yazısı ve hatırladığım kadarıyla başka yok. Güncellemeleri yine alıyorsunuz.
Neyse biz yine yasal olanı yapalım. Demo kullanmayalım.

Hocam ben birkaç kod yazarak o etkinleştir yazısını kaldırdım ve temayı değiştirilebilir hale getirdim, şimdi benimki ile arkadaşın aldığı arasında fark var mıdır? Ben bir sıkıntı yaşar mıyım?

95 TL ne? Pro sürümü 10 TL gibi fiyatlara satılıyor baya pahalıya almışsınız. Tek artısı sağ alttaki etkinleştir yazısı kalkıyor ve kişiselleştirmeler aktif oluyor. Güncellemeler windows etkin olmasa bile her türlü geliyor değişiklik yok.

95 TL ne? Pro sürümü 10 TL gibi fiyatlara satılıyor bayağı pahalıya almışsınız. Tek artısı sağ alttaki etkinleştir yazısı kalkıyor ve kişiselleştirmeler aktif oluyor. Güncellemeler Windows etkin olmasa bile her türlü geliyor değişiklik yok.

Tekrar Pro sürümünü kurmaya üşendim açıkcası. O yüzden bu fiyata aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı