Alınan Windows lisansında satıcı 9 haneli kod istiyor

Wardom

Decipat
Yer
İstanbul
Geçenlerde Windows lisansı almıştım. E postama kodu geldi not kısmına satıcı etkinleştirme için 9 haneli kodu tarafımıza söylemeniz lazım demiş bu 9 haneli kodu satıcıya söylersem ne gibi bir problem olur? Bilgisayar üzerinde yetkisi olur mu?
Telefonla etkinleştirme kısmı falan varmış.

Bende zamanında AliExpress'ten Windows 10 license key almıştım 1 TL'ye. Telefonla aktifleştirme gibi bir durum vardı adam anlatmıştı. Bu arada aldığınız lisans korsan haberiniz olsun.

Windows ilk başta bu lisans korsan olabilir diyordu galiba tam emin değilim ama kabul ediyordu.

Bende zamanında AliExpress'ten Windows 10 license key almıştım 1 TL'ye. Telefonla aktifleştirme gibi bir durum vardı adam anlatmıştı. Bu arada aldığınız lisans korsan haberiniz olsun.

Windows ilk başta bu lisans korsan olabilir diyordu galiba tam emin değilim ama kabul ediyordu.
Telefon etkinleştirmesi geçerli bir etkinleştirmedir.

Gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

5 10 TL'lik lisansın orijinalliğinden zaten şüphe duyarım. KMS'den iyidir.

5 10 TL'lik lisansın orijinalliğinden zaten şüphe duyarım. KMS'den iyidir.
Telefonla etkinleştirmede istediği kod başkadır ve eğer telefon etkinleştirmesiyse de geçerli bir etkinleştirme yöntemidir.
000000000000000000000000000000000000000000000000 şu kadar haneli bir kod istenir.

Lisansınızı girdikten sonra etkinleştirme ekranında telefonla.
Etkinleştirme seçeneği var o seçeneğe tıklayıp ülke seçtikten sonra.
Yükleme kimliği altındaki 9 bölümlü sayıların bulunduğu ekrandaki.
Numaraları hatasız ve sırası bozulmayacak şekilde numaraları WhatsApp üzerinden göndermeniz aktivasyon işleminiz için yeterli. Attığınız numaraların bize ulaşmasına müteakip 3 dakika içerisinde lisansınızın etkinleştirme.
İşlemi yapmaktayız.
Böyle bir şey göndermişti.

Telefonla etkinleştirmede istediği kod başkadır ve eğer telefon etkinleştirmesiyse de geçerli bir etkinleştirme yöntemidir?
000000000000000000000000000000000000000000000000 şu kadar haneli bir kod istenir.

Lisansınızı girdikten sonra etkinleştirme ekranında telefonla.
Etkinleştirme seçeneği var o seçeneğe tıklayıp ülke seçtikten sonra.
Yükleme kimliği altındaki 9 bölümlü sayıların bulunduğu ekrandaki.
Numaraları hatasız ve sırası bozulmayacak şekilde numaraları WhatsApp üzerinden göndermeniz aktivasyon işleminiz için yeterli. Attığınız numaraların bize ulaşmasına müteakip 3 dakika içerisinde lisansınızın etkinleştirme.
İşlemi yapmaktayız.
Böyle bir şey göndermişti.
Aynen o üstte attığım karakterlere bakarsan aynı. Sadece aralarda - yok.

Geri
Yukarı