Lenovo programı şimdi kod istiyor

Lenovo nerve Center şu anda kullanılamıyor diyor. Geçici bir problem olabilir ya da Store'dan kaldırılmış olabilir Windows'unuzdan Store'a girdiğinizde bu uygulamayı bulamıyorsunuz zaten. Ayrıca Title'da satın alın kabilinde bir şeyler yazıyor ücretli olma ihtimali var mı?

Ürününüzün seri numara ya da modeliyle şuradan bulup indirin derim. Store'dan daha iyidir bence.

Onu indirdim çekirdegi indiriyor sadece.

Aynı sorunu bende yaşıyorum şu an bulursan çözümü paylaşırsan çok sevinirim.

Sorunu çözmek şu anda imkansız önceden indirilen cihazlarda sıkıntı yok ve her cihaza özel çalışıyor onu testettim arkadaşımın cihazında kuruluydu windowsapps klasörüne attım olmadı çince bir yazı çıktı.

Bende de vardı format atmam gerekti şu an kullanamıyorum özellikle Turbo fanı kullanamamak inanılmaz sıkıntılı canlı destek ile iletişime geçmeyi denedin mi?

Son düzenleme:
Bende de vardı format atmam gerekti şu an kullanamıyorum özellikle Turbo fanı kullanamak inanılmaz sıkıntılı canlı destek ile iletişime geçmeyi denedin mi?

Randevü sıkıntısı chatten için diyorsanız bilmiyorum Lenovo turkey ile iletişime geçmeye çalıştıgımda lütfen bekleyiniz tüm oparatörlerimiz dolu diyor akşam oldu yine aradım diyorlarki çalışma saatlerin dışındayız.

Geri
Yukarı