Alındı: ADATA SU650 120 GB SSD

Selamlar, HDD'den gına geldiği için SSD almak istedim ve 200 TL civarında bir fiyata ADATA SU650 aldım. Ürün güzel. 3D NAND belleklere sahip olması sebebiyle tercih ettim. Memnun kaldım. N11'den aldım. Sıralı okuma yazma hızları düşük olsa da günlük kullanımdaki performansı iyi. HDD'yi de harici disk olarak kullanıyorum. Cihaz DELL 3567. Montajı aşırı zordu. Ancak değdi.

Kutu işte:

IMG_2123.JPG

Cihazın kasası. Aşırı zorlasa da, hoparlörü sökmek zorunda kalsak da takmayı başardık.

IMG_2115.JPG

Ürün kodu:

IMG_2116.JPG

CrystalDiskMark 6 test sonucu:

Adsız.png

Ben mekanik klavye aldım 1 ay kullandım ve hiç kullanmadım bir tuş kırık geldi adam tuşu nasıl yapmışsa üstüne yapıştırmışmı ne yapmış tuşa bir bastım içine oturdu Peki n11 den alışveriş yaparken neye dikkat ediyorsunuz

Hayırlı olsun. Adata SU800 256 GB SSD'yi yaklaşık 2 senedir sorunsuz kullanıyorum. 3 ay önce kardeşimin bilgisayarına da Adata SU650 240 GB SSD aldık. Hiçbir sorun yok.

Şu aralar çok fazla sorun duyuyorum SU650 serisiyle alakalı. Kullanan arkadaşlar, son durum nedir SSD hala sağlam mı? Hız değerleriniz nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun, ben de dizüstü sistemimde yakın zamanda bir M2 SSD'ye geçiş yapacağım. Depolamayı kaybetmek de istemiyorum açıkçası.

Bir ara Teknobiyotik'te 99 TL olan bu değil miydi? Bence fiyatını hak etmiyor. Zira ısınmadan çok şikayet gördüm çeşitli yerlerde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı