Alındı: Asus ROG Strix Nvidia GeForce GTX 1080 8GB 256Bit GDDR5X PCI-E 3.0 Ekran Kartı

@shooters001 Gigabyte modelini almanız daha iyi olurdu. Msi'ın soğutması daha sesli çalışacak 3 fanlı modellere göre.

Hayır tam tersi, fanlar ne kadar az ve büyükse daha az ses çıkartır. Ben MSI tasarımını çok seviyorum. Gigabyte hiç kullanmadım. Ayrıca Gigabyte stoklara çok geç gelir.

Vallah Nvidia'nin kendisi bile sanalmarketim'i resmi satici olarak belirtiyor sitesinde. Ona bakarsan Vatan'dan da bir sürü kisi sikayetci veya novabilgisayar'dan. Ben aliyverisimi yaptim ve hic birinden de sorun cikmadi. Millet o kadar sinerji diyor, sanalmarketim'den hic bir farki yok. Gene de sen bilirsin tabi... :)

Hocam, doğru söylüyorsun ama MSI markası yok sanalmarketimde. Gigabyte bile daha geç gelecek. Aynı zamanda hepsiburada.com dan 150 TL hediye çeki kazandım. Böylelikle sadece 3030 TL ye denk geldi ekran kartı.

Arkadaşlar,

Asus markasında yaşadığım küçük bir şanssızlığın ardından an itibariyle MSI GTX 1080 Gaming X 8G modelini sipariş etmiş bulunmaktayım.

Eki Görüntüle 169724

Hayırlı olsun kardeşim. Güle güle kullan, inşallah sorun çıkmaz, iyi oyunlar. İyi ki almışsın buradan, belli olmayan yerlerden almaktansa 300 TL fiyat verip bilinen yerden alırım daha iyi. Gece de iyi uyurum. :)

Hayırlı olsun kardeşim. Güle güle kullan, inşallah sorun çıkmaz, iyi oyunlar. İyi ki almışsın buradan, belli olmayan yerlerden almaktansa 300 TL fiyat verip bilinen yerden alırım daha iyi. Gece de iyi uyurum. :)

Bilinen dediğin yer için sikayetvar sitesinde şikayetten geçilmiyor. Bilindiği halde böyle Hepsiburada.com Şikayet ve Sorunları bir de bilinmese nasıl olur kim bilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı