[Alındı] Asus Zenfone 5

Go to Hell,oyunlarda ısınma sorunu var,aşırı ısınıyor.Ancak bazen oyun kapalıyken bile aşırı ısınıyor sendede oldu mu?

Birde sen Asus'un sitesinden:

-Firmware
-Utilities
-USB
-Source Code
-Manuel

güncellemelerini yaptın mı?

Çünkü senin telefon o kadar saatte %2 yiyor,benimkisini %2'yi 5 dakikada herşey kapalıyken kendiliğinden yiyor.Servise göndereceğim ama güncelleme yaptıktan sonra düzelir belki diye sana sordum.

İyi günler
Yok güncelleme yapmadım, ihtiyaç duyunca yaparım. Gerek varmı o 5 güncellemeye ?

Hocam ön kamera fotorağlarını atarsanız iyi olur ön kamera önemli.
Ön kamera testinide bugün yaparım.

Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın.Kapsamlı bir batarya testi bizimle paylaşır mısınız?
Batarya testini kısaca şöyle söyleyeyim, 1 saat Real Racing 3 oynadım %30-%25 kadar götürdü. Parlaklık ve ses sonda, gps ve wifi açıktı.

Hayırlı olsun. Bugün ben de elime alıp baktım. Ürün çok hafif ve tasarımı çok hoş. Fiyatı zaten çok güzel. Bir firsat bulursak anneme almayı düşünüyorum. Telefonda herhangi bir kararlılık sorunu var mı? Takılma, donma, kapanma gibi sorunlar var mı? Ya da arama yapmak istediğimizde geç tepki vermesi gibi bir durum var mı?

Benim merak ettiğim bir konu da , çoğu modelde olan , kaldırılamayan gereksiz yer kaplayan ve can sıkıcı uygulamalar var mı ? Varsa rahatlıkla kaldırabiliyor muyuz ?

Hayırlı olsun. Bugün ben de elime alıp baktım. Ürün çok hafif ve tasarımı çok hoş. Fiyatı zaten çok güzel. Bir firsat bulursak anneme almayı düşünüyorum. Telefonda herhangi bir kararlılık sorunu var mı? Takılma, donma, kapanma gibi sorunlar var mı? Ya da arama yapmak istediğimizde geç tepki vermesi gibi bir durum var mı?
Eyvallah, hiçbir sorunu yok çok şükür ben karşılaşmadım. Sadece bir kere kamerasını açtığımda kamera bulunamadı dedi, kapatıp açınca zaten sorun kalmadı ve bir kere yaptı bunu. Kolay moduda var eğer anneniz fazla anlamıyorsa, zaten ZenUI arayüzü çok rahat kullanılabiliniyor.

Benim merak ettiğim bir konu da , çoğu modelde olan , kaldırılamayan gereksiz yer kaplayan ve can sıkıcı uygulamalar var mı ? Varsa rahatlıkla kaldırabiliyor muyuz ?
Tabi, kaldıramadığımız uygulama var fakat herbiri çok kullanışlı uygulamalar. Asus zaten hepsini tek çekmecede toplamış, rahatsızlık vermiyor.

Buda ön kamera testi. Açıkçası görüntülü konuşmada çok daha güzel göründüm kendime :). Yakın mesafede daha iyi doğal olarak.
Zenfone 5 Front Camera - Imgur

Kardeşim hiç aklımda yoktu bu telefon ama çektiğin fotoğraflara ve bilgilendirmelerinle benimde aklıma yattı. Eylül ayında bende anneme alıcam.

Bundan 2 ay önce kardeşime GM Discovery alındı. 700tl'ye ''Zenfone5'' GM'dan daha iyimiş. Özelliklerine baktım 2 GB ram olsun işlemci hızı olsun. Keşke bilseydim bunu aldırırdım kardeşimede. Neyse artık annemde bu hataya düşmemiş oluruz.

Bu arada detaylı anlatımların için yeniden teşekkür ediyorum. Düşük bütçeli cihaz önerilerinde bu telefonu önericeğim artık. :D

Merhaba @Go to Hell ben izlediğim birkaç videoda telefonun Asphalt8, Subway Surfers ve Modern Combat 5'te kastığına tanık oldum. Sende de bu durum söz konusu mu acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı