[Alındı] Cooler Master ARGB kontrolcü

nevtugardic

Decipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese selamlar uzun zamandır düşündüğüm Cooler Master mini ARGB kontrolcüsünü 50TL gibi mükemmel bir fiyata satın aldım ve kargosunu bekliyorum. Sırf Rainbow modu için aldım ve ürün gelince incelemesini yapacağım. Yardımları olan herkese teşekkürler.

Uzun zamandır şöyle bir görünüm istiyordum ve sonunda ulaşacağım için çok mutluyum.
Rainbow modu gerçekten çok seviyorum. MSI anakartlarda doğru düzgün olmadığı için 3 kez ticket attım ve hiçbir şey olmadı. Bana garip gelen şey kasanın kendisinde bu modun gelmemesi.

ARGB mutluluktur hocam, güle güle kullan 👍🏻 20210228_083126.jpg20210306_184219.jpg20210303_194312.jpg20210226_011428.jpg

Benim hocam, aslında kablolar bir tane bağla bir arada duruyor ama dağınıklığı önlemek için birden fazla seviyeden bağlamak lazım, haklısın. Öneri için teşekkür ederim. 👍🏻

Hayırlı olsun tekrardan. Kasan nedir?

Hocam XPG Battlecruiser.
Satıcı kişi en kısa sürede kargoya vereceğini söyledi. Kendisi saat 6'da çıkıyormuş ve eğer yetiştirebilir ise verecekmiş. Cumartesi kesin kargoda olurmuş.
@Mehmet A, @deflandre @Haruki Murakami @Oğuzhan Necip Şahin hocalarım yanıtlarınız için teşekkürler. Ürün kargoya verildi.
Hocalarım ürün eve gelmiş bende şimdi eve gidiyorum. Gidince inceleme yapacağım. @Bora Dere.
Hocalarım ürün eve gelmiş bende şimdi eve gidiyorum. Gidince inceleme yapacağım. @Bora Dere.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı