[Alındı] G3258 ve MSI GTX 750 Ti Tabanlı Sistem

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun. Sana bir şey sormak istiyorum. İşlemciyi OC yapmadan oynadın mı ? Oynadıysan ne gibi sonuçlar aldın ?
İlk 3.2'de denedim. Fps çok sık düşüyordu oynanmıyacak derece. Hatta kaplamaların yüklenmesine bile etki ediyordu. Sonra otomatik OC'la 3.6 yaptım, biraz daha iyileşti çok çok nadir takılıyordu. En son çareyi 4'e almakla buldum. Hiç takılma yok. Eğer 3.2 ile oynamak istersen msaa'yı x4 veya x8 yaparak rahat oynayabilirsin. Bu ayarı açınca işlemcinin kullanımı baya bir düsüyor.

Kardeşim G3258 ve 750 Ti ile nasil very highta oynadığını anlayamadım 4460 ve 750 Ti bile oynatamaz very highta yanlış mı düşünüyorum ?

Çözünürlüğümden kaynaklı diye düşünüyorum, sahurda fırsatım olursa telefonun kamerasıyla kısa bir video çekebilirim. :D

Stok sogutucu ile 4.0 GHZ iyi bir değer gene. İleride bir sogutucu alıp 4.4 GHZ deneyin. Hayırlı olsun.

Sence q8400 işlemci , 4 gb ddr2 ram ve GTX 750Ti 'de nasıl bir performans alabilirim ? @Hüseyin42

Benim işlemciden daha iyi bir işlemcin var, dört çekirdekli. Monitörünün çözünürlüğünü bilmiyorum ama son çıkan oyunları high ve ultra arası oynatır. Canavar gibi kart karne indirimi varken kaçırma derim. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı