[Alındı] Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB

Siparişi bugün verdim. Başta MSI Armor modelini alacaktım ancak bunu görünce bu modeli almaya karar kıldım. 1070 serisinde en soğuk çalışan model testlere göre Windforce modeliydi bunun da gayet serin çalışacağına inanıyorum. Bütçesi 1000 TL olan arkadaşlar kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Kartın özelliklerini bakmak, incelemek isteyen arkadaşlar için;

Siparişi bugün verdim. Başta MSI Armor modelini alacaktım ancak bunu görünce bu modeli almaya karar kıldım. 1070 serisinde en soğuk çalışan model testlere göre Windforce modeliydi bunun da gayet serin çalışacağına inanıyorum. Bütçesi 1000 TL olan arkadaşlar kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Bu kartın normal g1 ve xtreme gaming modeline göre farkları neler? Aynı kartı bende aldım bu kart ile neler yapabilirim? Yardımcı olursan sevinirim kardeşim.

Merhaba karttan memnun musunuz ? Isı değerleri nasıl ? Windforce OC 6G MSI Gaming X 6G'den 150 TL daha ucuz sizce fiyat farkı nereden kaynaklanıyor ?

Hocam bende bu karttan sipariş verdim. Kart %100 kullanımda en fazla kaç derece oluyor ? Bir de karta O.C. yaptıysan izlenimlerini ve frekansları paylaşabilir misin:)

Hayırlı olsun. Güle güle kullanınız. Bu Amazon'dan satın alınan ürünler için gümrük, nalbur vs. vergileri nasıl uygulanıyor. Sitede yazan fiyat dışında başka masraf çıkıyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı