[Alındı] Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB

Siparişi bugün verdim. Başta MSI Armor modelini alacaktım ancak bunu görünce bu modeli almaya karar kıldım. 1070 serisinde en soğuk çalışan model testlere göre Windforce modeliydi bunun da gayet serin çalışacağına inanıyorum. Bütçesi 1000 TL olan arkadaşlar kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Kartın özelliklerini bakmak, incelemek isteyen arkadaşlar için;

Sağolun arkadaşlar elime ulaştığında yapabildiğim kadarıyla bir inceleme yaparım artık. :D

Bu kartın normal g1 ve xtreme gaming modeline göre farkları neler? Aynı kartı bende aldım bu kart ile neler yapabilirim? Yardımcı olursan sevinirim kardeşim.

Hayırlı olsun, bende almayı planlıyorum fakat kontrol ettimde MSI GTX 1060 modeli Windforce'dan 12$ daha pahalı. Aradaki farka değmezmi sizce? biraz marka takıntım var ve MSI H170 anakartımla bundle olsun istiyorum açıkçası.

Hayırlı olsun, bende almayı planlıyorum fakat kontrol ettimde MSI GTX 1060 modeli Windforce'dan 12$ daha pahalı. Aradaki farka değmezmi sizce? biraz marka takıntım var ve MSI H170 anakartımla bundle olsun istiyorum açıkçası.
Sağol kardeşim açıkçası msı incelemedim ama gigabyte'ın kullanım şeklini falan beğendim.

Yanlış konuya cevap atmışım. Aynı karttan bendede var.:D:D

Siparişi bugün verdim. Başta MSI Armor modelini alacaktım ancak bunu görünce bu modeli almaya karar kıldım. 1070 serisinde en soğuk çalışan model testlere göre Windforce modeliydi bunun da gayet serin çalışacağına inanıyorum. Bütçesi 1000 TL olan arkadaşlar kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Kartın özelliklerini bakmak, incelemek isteyen arkadaşlar için;
Resimleri atsaydınız iyiydi. Neyse, hayırlı olsun. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı