[Alındı] GTX 1060'lı Sistem ve Sürpriz

Şu an aynı sistemi aynı paraya toplayabileceğini sanmıyorum. Milletin beğenmediği 1700 TL aldığın GTX 1060 şu an 2100 TL'den satılıyor. Anakartı performansa etkisi yok. Zaten sende çok ağır overclock yapmayacaksın. Kasa gönül isterdiki Phantek veya Corsair 270R, CM Master Lite olsun. Ama sen önerilenler içinde bunu beğenmişsin. Aldığın kasayı sık sık öneririm. Beğendiğim bir kasadır. Benim son önerdiğim 6300 TL'lik sistemin biraz değişiğini almışsın. Ama olsun böylede güzel. Hayırlı olsun.

Telefon içinse hayırlı olsun. Ama telefona para ayırdığını bilsem önceliği bilgisayara ayırmanı isterdim. Hayırlı olsun.

Ekipman olarak mouse ve kulaklığı bilmem ama şu aralar bir PC koltuğuna ihtiyaçım var. Seçtiğin koltuğu beğendim. Listeme ekledim. Siyah - Kırmızı renklerini ağırlıklı olarak beğeniyorum.

Ayrı konu açıp sorunu tam olarak belirtin demiştik değil mi? Bilmişlik yapacağınıza insan gibi yardım isteyebilirsiniz.

Hayırlısı olsun, telefondan az daha kısıp, sistemi yükseltseydiniz keşke...

Çok fazla Ultra grafik hastası değilseniz bence mantıklı bir sistem olmuş. İlk sistemi toplasaydınız 11000TL'ye, bu sefer G-Sync 4k monitör gerekirdi masraf yine artardı. İyi günlerde kullanın. Telefon alımınıza kimse yorum yapamaz kendi keyfiniz ama sizin bunu belirtmeniz de saçma olmuş.

Kusura bakma bayağı geç cevap verebildim uzun süredir şehir dışındaydım. Sistemin gideri var denebilir ileride upgrade ederken sorun yaşamazsınız ama pek de beğenmedim sistemi. Telefon konusunda verdiğiniz kararı açıkçası mantıklı bulmuyorum. Ama en büyük hatayı ise ekipman kısmında yapmışsın hepsi verdiğin parayı gram hak etmeyen ürünler. Hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Testler

- Başka istediğiniz bir test varsa belirtirseniz eklemeye çalışırım.

11000 TL sistem için gereken monitör 4k olmalı elbette. Bunun yanında diğer bileşenler de 'kaliteli' olmalı. Bu tamamen tercihe bağlı bir şey.

Ben de arkadaşımızın bütçesine çok yakın bir bütçeye sistem toplayıp sistem toplamayı düşünüyorum. Aynı şekilde de yapacağım. Ancak ben önce sistemi toplayacağım. Geçen hafta 1070 ekran kartı ile sistem toplayacaktım. Sonra bu kararımdan vazgeçtim ve 1060 ile sistem toplamaya karar verdim. Bir iki hafta sonra 1060 ekran kartı ile monitör hariç ~7000TL tutarında bir sistem toplayacağım.

Ekipmanlarda Logitech daha iyi bir seçim olabilirdi. Ben G430 ( kulaklık+mikrofon), G440 Mousepad, G502 Proteus Spektrum mouse kullanıyorum. Ve yarın elime ulaşacak olan G Pro klavye kullanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…