[Alındı] GTX 750 Tİ'lı Sistem

Senin toplamış olduğun sistem ile ancak low ile medium arasın'da oynarsın.Tavsiyem 1500 tl yap.Orta ayarlar'da veya yüksek ayarlar'da oynatacak sistem hazırlarım sana yoksa kendi sistemini alırsan pişman olursun.

Maalesef acelem var :( Önceki sistemin bozuldu ve hemen almam lazım.

Sağ ol ama bütçeyi o kadar zorlayamam :(
300 TL fazla verip canavar almak varken. Bütçe yok ama 1-2 ay sabedip bunu alırsan çok memnun olursun. Yakında bilgisayar toptancıları falan varsa git toplattır birazda pazarlık yap. Hangi şehirdesin bilmiyorum ama ankarada maltepe gibi yerlere bakmanı öneririm.

öneride bulunmak istedim sadece belki ilerde değiştirecektir

Pardon. Yanlış anlamışım. Kusura bakmayın. Tabii sizin dediğiniz husus da önemli.

300 TL fazla verip canavar almak varken. Bütçe yok ama 1-2 ay sabedip bunu alırsan çok memnun olursun. Yakında bilgisayar toptancıları falan varsa git toplattır birazda pazarlık yap. Hangi şehirdesin bilmiyorum ama ankarada maltepe gibi yerlere bakmanı öneririm.

Asla ama asla mahalle bilgisayarcılarına (nam-ı değer bakkalara) asla ama asla güvenmeyiniz. Hem (afedersiniz) kazık yemiş olursunuz, hem de istediğin performansı almazsınız.

Sistem toplamak zor iş. İnce araştırma gerektiriyor. Bende topluyorum bazıları hayal desede :D Bu arada kardes acelen yoksa cok fazla bi aciliyetliğin yoksa 1500tl biriktir derim. Ama ülkemizdede döviz yerli yerinde durmadığı için yinede sen bilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon. Yanlış anlamışım. Kusura bakmayın. Tabii sizin dediğiniz husus da önemli.

Asla ama asla mahalle bilgisayarcılarına (nam-ı değer bakkalara) asla ama asla güvenmeyiniz. Hem (afedersiniz) kazık yemiş olursunuz, hem de istediğin performansı almazsınız.
Ben bakkallardan bahsetmiyorum. Bakın bahsettiğim kişiler ile bakkallar arasında dağlar gibi fark var. Ben aldığım sistemi 4200e senin bakkal dediğin yere topluyorlardı vatanda zorla olsada biraz indirim yaptırdık falan 4450'ye bağladık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı