[Alındı] GTX 960 Sistem

Hayırlı olsun. Ben olsaydım aynı fiyata R9 380x alırdım ve RAM 8 GB alırdım. Yukarıdaki "Pahalı demek güç demek değildir." sözünüze ters düşüyor. Çünkü söylemiş olduğum ekran kartı aynı fiyata sizinkinden %25 daha performanslı-Recep Baltaş onaylı :) -
Yine de hayırlı olsun. Mavi ekransız günler dilerim :)

Eyvallah sağolun; Dediğin kart ile bunun arasında 200tl gibi bir fiyat farkı var. bahsi geçen oyunları full ayarlarda oynuyorum.benim senin dediğin ekran kartının %25 daha performansını görebilmem için yine bahsi geçen oyunlarda full detayda kasma veya fanların çalışması durumunda görmem lazım. lazımki o kart bu karta göre %25 daha performanslı diyebileyim. ve bunu bu oyunlarda göremeyeceğimiz için %25 performanslı demek çok yalnış. Ki bunu sizde denememişsiniz başkasının onayı ile yazmış oluyorsunuz. Recep Baltaş kimdir bilmiyorum ben sistemi toplamadan 1 hafta evvel yazmıştım sistem tavsiyeleriniz nedir diye 1 hafta içinde haber verebilirdi şahıs.

ETS2 nasıl kasar, aklım almıyor. Hayırlı olsun.
:))) Hocam onu bende anlamadım orjinal oyun birde steam'den aldım. ama kasıyor namussuz.

Daha yüksek FPS alırdınız ve daha uzun ömürlü bir sistem olurdu. GTX 960 ile 2 sene sonra ultrada zorlanırken R9 390 veya GTX 970 ile ultra oynamaya devam edebilirsiniz örneğin.
Eyvallah hocam yukardaki kasanın eski halinde 2005'te toplanmış sistem vardı Batman Arkham'de en düşük ayarda bile oynayabiliyordum. şimdi durum farklı olay fantaziye girdi.bu kart beni hatta sistem diyelim 5-7 sene götürür.2400'e aldım bu sistemi eski sistemi parçalayıp sattım 500tl'yi gitti 1900tl'lik sistem diyebilirim çok birşey beklemiyorum ama bir çok işimi yapar... 11 sene sonra vermiş olduğum 2400tl para vallahi bana koymadı :) hatta böyle birşeye tiko verdiğim para beni sevindirdi :) Tabi şuanki ruh halimi kimse bilemez bana ne gibi artılar kazandırdığını ancak ben bilebiliyorum....

Yeni konular

Geri
Yukarı