[Alındı] GTX780'li kasa

Herkese teşekkürler konu hortladığı için arada karıştırmalar olmuş. Bunun yanında sistemde değişiklikler oldu. Fotoğraflarını yükleyemedim.

20150323_163359.jpg

3 adet VN247H monitör mevcut, kasada herhangi bir değişiklik yok. Zamanla masayı da kaldırıp kokpit haline getirmeyi planlıyorum. Bakalım gerçekleştirebilecek miyim :)

Klavye ve mouse arkadaşıma sattım, kablolu klavye çok zorluyordu masayı ve benim yazmamı. Kablosuz kullanmak için sattım ki artık gaming klavye mouse ihtiyacım kalmadı.

@mrtsnr Ağabey, bir kağıda "Ozan" yazıp bana atar mısın? Sırf bunu yazmak için yeni bir üyelik açtım, lütfen.

:) Neden böyle bir şey istedin ki, gece geç gördüğüm için yazamıyorum ama yarına sözüm olsun :)

Son düzenleme:
Logitech g27 yakışır o sisteme bende var almanı tavsiye ederim.

G27 eski direksiyon setim, hala elimde duruyor satmadım. Kardeşim oynuyor :) Thrustmaster T500 setim mevcut, Ferrari 458 Challenge ve Ferrari F1 direksiyon eklentileriyle birlikte ;)

Bununla beraber kurduğum sistemden bir video paylaşayım. rFactor2 oyunundan bir kesit. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı