[Alındı] İ3 6198P vs GTX 750Tİ Sistem

Selamun Aleyküm. Sistemi Vatan Bilgisayar mağazasından alacağım. Tahmini süre 1 hafta. Bileşenler şöyle:
İntel Core İ3 6098P İşlemci
Msi B150M Bazooka Anakart
Kingston 8Gb 2133Mhz DDR4 Ram
Asus Gtx 750ti Strix OC Edition Ekran Kartı
W.D 1Tb Caviar Blue 7200Rpm HDD
Kingston 120Gb Fury SSD
Zalman Z3 Plus 600W
Kasa henüz belli değil çünkü bu tür kasalar hemen stoğu bitiyor.
Bileşenleri ben toplamayacağım vatan çalışanları toplayacak. Birde bilgisayarını vatana toplattıracak biri için güzel bir inceleme olur. Olduğu gibi kasayı takmayacağım bir kontrol edeceğim. Eğer kablolama kötuyse kendim yapıcağım bildiğim kadarıyla.

Selamun Aleyküm. Sistemi Vatan Bilgisayar mağazasından alacağım. Tahmini süre 1 hafta. Bileşenler şöyle:
İntel Core İ3 6098P İşlemci
Msi B150M Bazooka Anakart
Kingston 8Gb 2133Mhz DDR4 Ram
Asus Gtx 750ti Strix OC Edition Ekran Kartı
W.D 1Tb Caviar Blue 7200Rpm HDD
Kingston 120Gb Fury SSD
Zalman Z3 Plus 600W
Kasa henüz belli değil çünkü bu tür kasalar hemen stoğu bitiyor.
Bileşenleri ben toplamayacağım vatan çalışanları toplayacak. Birde bilgisayarını vatana toplattıracak biri için güzel bir inceleme olur. Olduğu gibi kasayı takmayacağım bir kontrol edeceğim. Eğer kablolama kötuyse kendim yapıcağım bildiğim kadarıyla.
Bu sisteme Bazooka anakart takmaya gerek yok. H110 chipsetli bir anakart alıp ekran kartını 2gb r7 370' e çıkarmanı öneririm çok daha yüksek performans elde edersin. Anakartın performansa etkisi yoktur. Bu kadar giriş seviyesinde h110 gayet makul bir anakart.Bu yolla 100-150 lira tasarruf edip hatta GTX 950 seviyesine bile çıkabilirsin. Alacağın performans artışı GTX 750 ti a göre neredeyse 10-20 fps lere dayanıyor.
Bende Vatan'da kablolamaya özen gösterilmesini istemiştim çok memnun kaldım kasamın penceresinden baktığımda çok temiz bir görüntü var ortada.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı