[Alındı] I5 4460 ve R7 265 Sistem

Evet arkadaşlar bende forumda ki ilk incelememi yazıyorum. Ekran kartım daha önceden vardı ancak işlemciyi ve anakartı 1 ay önce aldım. Anakart MSI H81M-P33 ve işlemci ise I5 4460. Şimdilik kasa resimlerini atamıyorum ancak kutuların resimlerini attım. Kusura bakmayın telefonum eski ve 3.2 Mega Pixel kamerası var idare edin artık. :) İşlemcinin performansı gayet güzel. GTA 5 gibi işlemci isteyen bir oyunda bile sorun çıkarmıyor. Önceki Amd Athlon II X3 460 işlemcim ile GTA 5 oynarken şehir içerisinde inanılmaz bir kasma oluyordu ayarları kıssam bile. Şimdi bu işlemciyi aldığımdan beri en ufak bir sorun yok ve FPS değerlerim adeta fırladı. :) Windows 10 kullanıyorum tüm sürücüler güncel ve sistem temiz, en ufak bir mavi ekran, donma, reset yok sistem gayet stabil ve sessiz. Sistemde şuan GTA 5 dışında pek oyun yok sadece Minecraft var. Şuan Shadow Of Mordor aklımda onu alacağım bir iki ay sonra. Ayrıca para biriktirip GTX 970 veya 780 Ti almayı düşünüyorum darboğaz olmaz nasılsa.

2015-10-07 21.24.22.jpg

2015-10-07 21.25.12.jpg

Adsız.png

Adsız.png

xx.gif

Hocam aslında bu sene 970'li sistem topluyordum ama biraz sıkıntı çıktı artık seneye yazın kesin topluyorum. :D Benim sistemde F1 2015 low 30 FPS alıyor ama idare edeceğim. :)

R7 370 ve İ3 4160 daha iyi olurdu sanki. Gerçi bir kaç aya upgrade edeceğim demişsiniz. Sanırım işlemci o yüzden ileriye dönük.

R7 370 ve İ3 4160 daha iyi olurdu sanki. Gerçi bir kaç aya upgrade edeceğim demişsiniz. Sanırım işlemci o yüzden ileriye dönük.
Evet hocam daha sonra güçlü bir kart takmak için böyle aldım. Ayrıca I3 4160 2 sanal 2 gerçek çekirdekten oluşuyor. Ben onun sanal çekirdeklerinin fiziksel çekirdek kadar iyi performans verebileceğini sanmıyorum. I5 4460 her açıdan daha iyi. İleride 970 almayı düşünüyorum zaten güç kaynağım kaliteli marka FSP Hyper 700W.

O.c uyguladıktan sonra oyunlarda kapanma donma sorunu oldumu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı