[Alındı] i5 4590 +ASUS GTX 970'li sistem

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. :) Montajı kendin mi yaptın? Son olarak parçalar Vatan'dan mı? :)

Teşekkür ederim. Evet Montajı kendim yaptım. Parçalar hızlıal.com dan. Sadece ekran kartı hakkında şüphelerim var sıfır olmadığına dair. kutu içeriğinden fan üstüne yapıştırılan yapıştırma çıkmadı(benim için önemli değil ama sıfır olmadığını gösterir veya orda çalışan delikanlı bi kardeşimizde almış olabilir.)Birde kutu içindeki kutu yıpranmıştı :)

@Jnxer Karta birkaç test yapın, sıcaklıklara bakın, biraz zorlayın ve internettekiler ile karşılaştırın. Eğer bir sorun varsa belli olur. Daha önce de hızlıal.com'un böyle bir şey yaptığını duymuştum. Eğer içinize sinmiyorsa değiştirebilirsiniz. Bence biraz deneyin kartı bir sorun çıkmasa bile verin. Çünkü benim kartımın kutusu gayet sağlamdı ve o yapışkan da üzerinde vardı. Sonuçta şimdi çıkmasa bile ileride sorun çıkabilir. Ancak yine de siz bilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı